Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhes vagyok mégne...

13 hetes terhes vagyok mégne híztam, de már kismama nadrágot hordok, mert az már kényelmesebb ez mitől van?

Figyelt kérdés
2008. márc. 10. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is így voltam.

Szeptember 1-én estem teherbe, igaz már akkor is volt rajtam magamhoz képest pár kiló, így mindjárt télre kismamanacit vettem októberben. Ez nem baj, hisz még neked is kelleni fog bőven!! Nekem 10 hetesen kezdett nőni a pocim, de ha nem is nől, lehet már nem kényelmes a régi nadrág, hisz egy élet növekszik már ott benned, a méhed folyamatosan tágul.-) Hízni juanuárt közepén , félidősen hítam 2 kgot , azóta se semmi, pedig már 27 hetes vagyok.

Mindenki mésképp éli ezeket meg, de ne izgulj, egyik dologgal sincs semmibaj.)

Jobb, mintha szorítana a naci, hízni meg majd fogsz valamennyit, van aki csak a 30. héthez közel kezdi.. :-)

2008. márc. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 14 hetes vagyok és nekem is a 10.-ik héttől kezdett nőni a pocim,bár nem hiztam még semmit!A lényeg h a baba szépen fejlődjön!:)
2008. márc. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tágul a méh, és lehet puffadás is az oka, hord nyugodtan,mert neked most a kényelmes ruházat a fontos.Bár biztos tapasztalod nem könnyű kismamaruhát vásárolni ilyen korai terhességben,mintha erre nem is gondolnának-boldog babavárást!
2008. márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ez azért van, mert ahogy nő a méhed, több lesz a magzatvíz, növöget a baba annak mind hely kell, kicsit átrendez belülről. Nekem ebben az időszakomban a derekam vastagodott meg egy kicsit, majd kb. a 18-20 héttől indult be a pocim, de akkor aztán mintha felfújták volna. Boldog babavárást 32. hetes kismama!
2008. márc. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már nyolc hetesen kismama nadrágot kezdtem hordani, mert az volt a kényelmes. Valószínűleg még csak a puffadás okozta a pocakom növekedését, de már akkor is látszott rajtam a terhesség. Mindenkinek máshogyan nő a pocija, azt hordd ami neked kényelmes.

Boldog babavárást!

19 hetes kismama

2008. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!