Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismami vagyok, nem...

38 hetes kismami vagyok, nem nagyon mozog már a babám, baj lehet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül van baj...de ha úgy megnyugszol,inkább nézesd meg magad!!!!Lehet hogy csak szülés közeleg,de biztos ami biztos!
2011. szept. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát mi az hogy nem nagyon? Nem biztos hogy baj egyre kevesebb a helye, de gondolom ilyenkor már jársz nst-re. Próbáld meg felébreszteni, nekem ezt a tippet adta a védőnő: egyél egy szelet csoki, igyál rá kevés kólát vagy egy kávét, a koffein és a cukor felébreszti a babát kb fél órán belül. Én csak nst előtt csináltam, hogy ne pont akkor aludjon de nekem bevált. Ha mozog akármennyit is sztem nincs semmi baj

szintén 38 hetes

2011. szept. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én most 38+4 vagyok.Nálam ugyan ez van 2 napja.Én is megijedtem nagyon.Mikor nem mozog egy ideje már megrázom kicsit a hasamat ugy mint nst-n szokták hogy felkeljen.Tegnap vagy a negyedik rázásra kelt fel.Már kezdtem kétségbe esni.Az az igasság hogy nálam a nagy melegbe mindig ezt csinálja.Meg azért már nagy is már és a hely is szerintem kicsi.Te nem vagy rosszul a hidegfront elött?Én már teljessen kikészülök ettől.Nem érzem jól magamat,meg hányingerem van.Nem bánnám már ha szülni mennék.
2011. szept. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár én még csak 34 hetes vagyok, nekem is egyre kevesebbet mozog. Mikor beparázok, lefekszek oldalosan, és akkor azonnal felkel, valamiért utálja, ha úgy fekszek, még hason meg félhason is nyugodtabb. Amikor oldalt fekszek, annyita kalimpál, hogy szinte fáj, cseppet sem tudok pihenni.
2011. szept. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj, ne paráztasd magad!

A végén már nekem is kevesebbet mozgott.

Adta a doki a magzatmozgásos táblázatot, amin jelölni kellett.

Csak felidegesítettem magam vele, mert mikor épp mérni kellett volna, akkor sosem mozgott. Hagytam a fenébe!

Ne izgulj, minden ok. Könnyű szülést! :)

2011. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!