Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ittatok vagy isztok terhesség...

Ittatok vagy isztok terhesség alatt főzős kávét?

Figyelt kérdés

Nekem a dokim azt mondta,hogy ihatok tejjel minden nap főzőset is.Alacsony a vérnyomásom amúgy.Ma már ittam 8 kor sok tejjel de szinte semmit nem hatott..Szerintetek ha iszok még 1-et nem lesz gond?

Aki ivott az végig vagy csak bizonyos hétig?

Én 36+3 hetes vagyok ma.


2011. szept. 12. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én simán iszom 2-3 tejeskávét egy nap. Semmi bajunk sincs, nekem a dokim ajánlotta is,mert nekem is alacsony a vérnyomásom és ha nem iszom, fájni kezd a fejem!
2011. szept. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Napi egyet ittam (másodiknak csak "keverős" cappuccinot koffein nélkül), szintén kifejezett orvosi utasításra, mert nekem is alacsony volt a vérnyomásom.


Tapasztalat, hogy ha egy nem segít, több se fog. Ha teheted, inkább pihenj le!

2011. szept. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Napi egy főzött, tej nélkül, tejporral!!! És ebéd után egy instant kávé. Alacsony még így is a vérnyomásom, nagyritkán pont jó, de inkább az alsó értékeket súrolja.

Én úgy gondolom, hogy amíg nem szökik egekbe a vérnyomásod, addig nyugodtan igyad, de fejfájásra nem fog segíteni még egy kávé. Inkább masszírozd meg, ülj le, csukd be a szemed, pihenj egy kicsit, akár még egy fél fájdalomcsillapítót is bevehetsz nyugodtan, nem lesz semmi baj, és az biztos használ. De csak akkor, ha nagyon elviselhetetlen a fájdalom.

2011. szept. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
naponta 3-4 alkalommal fél pici csésze itthoni kotyogós kávé tej nélkül, cukorral. Kell, mert hulla vagyok, csak sajnos sok a savam tőle, rosszul vagyok. Keksszel szoktam inni, ha már nagyon ég a gyomrom tőle.
2011. szept. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam kávézni, de most reggelente iszom egy tejeskávét, mert 90/60 volt a vérnyomásom.

Nem tudom, hogy most jobb e, de jólesik, és megiszom:)

2011. szept. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! nem fejfájásra kell hanem mert alig térek magamhoz.Csak fekszek ma eddig :-(
2011. szept. 12. 12:34
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nyáron hogy nem itthon voltam, rengeteg frappét ittam, asszem itthon McDonald's-ban láttam, vagy valamelyik gyorskajáldában. Ez azért gyengébb, mint a mi kávénk, de nekem bejött. Én simán megittam 1-et minden nap (2 decis hosszú jegeskávé) sokkal jobban éreztem magam, na nem pörögtem, de legalább magamhoz tértem.

Szerintem ihatsz még egyet most délután, nem hinném hogy lenne baja a babának tőle, kicsit felgyorsul a vérkeringésed, így az övé is, de nekem a dokim azt mondta hogy ez nem okoz semmi problémát.

2011. szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is iszom, napi kettő tejeset.
2011. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én ittam napi kettőt.hozzáteszem a két kávé után volt 100/60 a vérnyomásom.ez kb a 25. hétig volt,aztán elkezdett emelkedni a vérnyomásom és akkor abba kellett hagynom a kávét.
2011. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

30 hetes kismama vagyok és elejétől iszok napi 2 kávét,keverőset.

Nekem muszáj,mert eleve is nagyon alacsony a vérnyomás,és így is,ha nem innék összeesnék.

2011. szept. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!