Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak Dr. Barna Andrásról (Dunaújváros-nőgyógyász)?

Figyelt kérdés
Hol és mikor lehet őt elérni?
2009. ápr. 22. 22:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem ő egy nagyon kedves doki!!! Nekem ő csinálta a 12 hetes uh-mat, és nagyon aranyos volt! Megnézett mindent amit kell, és utána meg nekem mutogatta a babámat minden oldalról! A kórházban el tudod őt érni, mert szinte 0-24- ben dolgozik.
2009. ápr. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszod! Magánrendelése nincs is neki? (mondjuk az nem baj...) Esetleg telefonszámot tudnál adni hozzá? Vagy csak sétáljak be a kórházba és keressem meg? Én is 12 hetes kismami vagyok, de még nincs választott orvosom, most keresgélek. Te nála fogsz szülni?

2009. ápr. 23. 08:41
 3/23 anonim ***** válasza:

Szia.

Én a Porkoláb Hubához járok. Nem fogadtam még meg, de nagyon bizom benne, és nagyon szimpatikus. Idáig még nem fogadott el tölem egy fillért sem!! (azért ez sem rossz!) Dunaújvárosi vagy?

2009. ápr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha bemész a korházba a nögyógyra, ott simán megtalálod őt. Tel számot sajna nem tudok adni. Ja? És nincs magánrendelése én ugy tudom.
2009. ápr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak:

Igen, dunaújvárosi vagyok, de csak fél éve költöztünk ide, nem igazán ismerek senkit. A Porkoláb doktorról még nem is hallottam. Ő milyen? Emberileg, szakmailag? Fiatal?

2009. ápr. 23. 11:00
 6/23 A kérdező kommentje:
A kórházban az osztályon kell keresni akár a Barna doktort, akár a Porkoláb doktort, vagy van esetleg valami SZTK-s rendelés vagy ambulancia? A fehér rendelőben láttam kiírva nőgyógyászatot az első emeleten, mikor írattam alá a védőnős beutalóim a terhestanácsadóban.
2009. ápr. 23. 11:03
 7/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Dr. Barna Andrásnál fogok szülni, meg is tudom adni a számát: 06-30/8224-133. Én sem régóta vagyok itt, nekem is őt ajánlották és még a Porkoláb Hubát. Ő is fiatal. Üdv

2009. ápr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a Barna doktor tel.számát!!! Mikor lehet hívni? Megkérdezhetem, hány hetes kismama vagy? Mióta jársz hozzá?

2009. ápr. 23. 18:23
 9/23 anonim ***** válasza:
Szia! Én adtam meg a tel.számot. Bocsi, de eddig nem voltam netközelben. Holnap töltöm a 38.hetet és nem rég kértem meg Őt (kb. 32. hétben), mert addig nem itt laktam. Szerintem nagyon alapos és kedves doki. Nekem is a kórházi védőnő ajánlotta. És Ő sem a pénzre hajt.
2009. ápr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ja, és bármikor hívhatod, ha neki nem jó max. nem veszi fel.:-)Aztán kérj tőle egy időpontot a személyes találkozáshoz, ahol felkérheted, ha szeretnéd. Üdv
2009. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!