Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34hkm. ma voltam dokinal, azt...

34hkm. ma voltam dokinal, azt mondta, nagyon kemeny a hasam es az atlagnal kisebb a pocakom. Babat nem nezte. Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés
legyszi a kerdesre valaszoljatok csak.
2011. szept. 14. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem szimplán egy megállapítás volt a vizsgálat alatt. Nekem is nagyon kemény volt a hasam. a védőnőm már a 20 héttől "megállapította). Csak nem értem miért nem beszélnek az orvosok egyértelműen, gondolhatják, hogy ilyenkor az ember elkezd agyalni. (tapasztalhatták már).
2011. szept. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyanez a "problémám". Láttam, hogy húzzák a szájukat, de semmit nem mondtak. Rendesen rúg a baba, a méretei is jók, én sem, és apa sem vagyunk nagy darabok, a baba is "kicsi", de nem fejletlenségre értve. A pocakom a súlyomhoz és magasságomhoz viszonyítva egy 20 hetes terhesnek alig felel meg. Védőnéni szerint azért, mert a hasfalam marha erős, és nem engedte növekedni a méhem előre és oldalra rendesen, csak felfele. Hát mondom nagyon jó.... Na mindegy, csak a baba jól legyen. Azért, ha megtudsz valamit, írj légyszi, hátha segíthetünk egymásnak.

Amúgy mi az a kicsi pocak? Képes van esetleg, vagy méretek centiben?

34hkm

2011. szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!