Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a nem várt előtt tesztelt...

Aki a nem várt előtt tesztelt pozitívat, féltetek, hogy nehogy megjöjjön a nem várt napon? Nekem van pozi tesztem és holnap van a nemvárt napja!?

Figyelt kérdés
Nektek voltak mensis tüneteitek?
2011. szept. 14. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én aggodtam egy kicsit hogy megfog jonni, mivel nekunk a baba gyogyszer mellett sikerult, es hat a gyogyszer hatasatol tartottunk. De a jo hir hogy semmi nem volt. A szervezeted emlekszik hogy mikor van az esedekes, neha olyan tuneteid lehetnek de ne aggodj, nem lesz semmi gond. Boldgo Babavarast

13 hkm

2011. szept. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! A kimaradt mensi előtt 2 nappal teszteltem erős pozit 25-ös teszttel dél körül. Nem is jött meg. Mensis érzéseim még 8 hetesen is voltak. 9+4 hetes vagyok most. De én is paráztam.
2011. szept. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, olyan mintha múlna a cicifájásom!!!
2011. szept. 14. 17:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Hétfőn kellett volna megjönnie előző héten pénteken majd szombaton is erős pozitívat teszteltem. Nem féltem, hogy megjön, mert a fogantatás után 1 héttel már éreztem, hogy terhes vagyok. Aznap (hétfőn) el is mentem az orvoshoz, hogy pozitívat teszteltem, meg is ultrahangozott, de nyilván akkor még nem láthatott senkit odabent. Most 22 és fél hetes a kisfiam a pocakomban.

Egy gyönyörű 2 éves kislány és egy 22 hetes magzat anyukája

2011. szept. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én is így voltam! itt le is hurrogtak, hogy EZÉRT NEM SZABAD ELŐRE TESZTELNI! de hát már régóta próbálkoztunk és valahogy megéreztem, hogy tesztelnem kell és 5 nappal előtte +-t teszteltem. utána minden reggel ellőttem egyet, hogy tudatosuljon bennem, de végig nagyon féltem, nehogy megjöjjön. azért valahol belül éreztem, hogy nem fog. ;) gratulálok és boldog babavárást! 14 hkm
2011. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2011. szept. 14. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!