Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismama vagyok, a...

35 hetes kismama vagyok, a bal mellemből már hetek óta néha jön egy kis előtej, főleg éjjel. A jobb mellem is működni fog?

Figyelt kérdés

A jobb mellem kisebb is, mint a bal, és még sosem jött belőle semmi.

Félek, hogy a jobb mellem nem lesz az "igazi", nem tudok majd belőle ugyanúgy szoptatni. Tapintásra is egész más a két mellem, nem csak méretre.


2009. ápr. 23. 10:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, fogsz tudni abbol is szoptatni. En is igy voltam ezzel, csak nekem a jobb mellem az erosebb. 10 hetes a babam, es nekem az a tapasztalatom, hogy a jobb mellem sokkal tobb tejet termel, mint a bal, es kicsit lassabban is jon a balbol a tej, de ettol fuggetlenul tudok belole szoptatni. Senkinek sem dologozik egyforman a ket melle.
2009. ápr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!