Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13+1 hetesen 95%-ra mondta a...

13+1 hetesen 95%-ra mondta a dokima babóca nemét. Nálatok hogy volt? Bejött a tipp?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Fogamzás szerint nagyobb esély van lányra, ő mindig azt mondta, hogy -talán lány- most sem tudjuk biztosan... nemsoká kiderül ;)
2011. szept. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

12+3 a korház egyik legjobb dokinője(meg tanárnő

az egyetemen,épp diákjai voltak ott gyakorlaton)megmondta,hogy figyeljétek ez egy kislány:))

Már 3.5 éves a kiscsajszi:-)

2011. szept. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik talán legjobb nőgyógyász-genetikus mondta,hogy ha egy orvos ilyenkor 90-100%-ra megmondja a nemét, akkor az hazudik!:) Ilyenkor még nagyon hasonlóak a nemiszervek. Persze lehet,hogy a tipp bejön, de nem azért mondja,amit mondd, mert tényleg annyira biztosan látja. Nekem pl. ez a doki 12+4 hetesen lányt tippelt, mert kértem,hogy mondjon valamit.

Most 26 hetes vagyok és egyértelműen, láthatóan kukink van!:)

2011. szept. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hááát, azért ennyi idősen még nem lehet annyira nagyon biztosra megmondani. Volt itt pár napja egy hasonló kérdés, mindjárt megkeresem és belinkelem, hogy miért.
2011. szept. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

13 + 3 naposan megmondta hogy fiú,és mi is láttuk a pöttyikém kukiját:) Egyértelmű,hogy nem volt nuni :)

18 hetesen ismét megnéztük,és még mindig kukija volt.jah és még most is :)

Ha jó a gépe és profi meg tudja mondani!

Azért nem 1-2 ultrahangot látott orvosról beszélünk!!!

2011. szept. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!