Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet befolyásolni a...

Hogyan lehet befolyásolni a születendő gyermek nemét?

Figyelt kérdés
Hallottam olyanról, hogy ha bizonyos pózban fogamzódik a gyerek, bizonyos ételeket eszik a pár vagy bizonyos napokon van együttlét, akkor növelni lehet az esélyét fiú vagy lány babának. Ha ez igaz, akkor hogy lehet befolyásolni, hogy fiú legyen és hogy lehet befolyásolni, hogy lány?
2011. szept. 16. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet befolyásolni. Persze vannak régi tévhitek és babonák, de ezek nem igazak. Csak mesterséges beültetéssel dönthet az ember, hogy mi legyen. Mármint nem te, csak már ezt is meg tudja oldani a mai tudomány. Mely az emberek számára nem elérhető. :) De persze próbálkozni mindennel lehet, ami nem ártalmas. Aztán vagy bejön vagy nem. :)
2011. szept. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
probàlkozz ezzel : [link] de szerintem az a lényeg hogy egészséges legyen ez sajna nem kivànsàg müsor...
2011. szept. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki tudja, hogy nincs 100%-os garancia, de egy próbát megér.


Én csak kislányról tudok írni:

Mi csak peteérés előtt voltunk együtt, és kislányunk lett. Néha ez is bejöhet, persze gondolom megannyin tudják ezt is cáfolni, mint mindent.



A férfiak két féle spermiummal rendelkeznek: az egyik X kromoszómát hordoz, a másik Y-t. A női petesejt mindig X-t tartalmaz. Ha ezt egy X-es spermium termékenyíti meg, akkor XX - tehát kislány lesz a baba. Ha Y-os , akkor XY -tehát fiú. Dr. Shettles szerint az Y-os spermiumok kisebbek, gyengébbek, de gyorsabbak, az X-esek nagyobbak, erősebbek , de lassabbak.

Tehát ha az ovulációkor szeretkezünk, fiú utódra van nagyobb esély a gyorsan úszó hímspermiumok miatt. Ha viszont 3 vagy több nappal az ovulácó előtt tesszük ezt, akkor vszínű kislányunk lesz, mert meg kell várni, míg a petesejt megérik, és erre a hosszabb ideig életképes X -spermiumok alkalmasabbak.


[link]


Regisztrálj a ciklus.hu-n, ott is leírnak pár dolgot.


A melegvizes fürdő férfiaknál a lány spermiumoknak kedvez.

2011. szept. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 krisztivan ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták az öregek,hogy ha nyitva van apa szája menet közben akkor lány lesz:))De azt hiszem ez csak szóbeszéd.
2011. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

naptar modszer (ciklus.hun van, en az advanced woman calendart hasznaltam)

kinai modszer

jonas naptar

HA mindharom ugyanazt mutatja, tuti

legalabbis nekem bejott - fiú

2011. szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak kísérletezhettek, biztos módszer nincs. :) Én úgy tudom, az y hímivarsejtek gyorsabbak, de hamarabb elhalnak, mint az x kromoszómájú hímivarsejtek. Tehát Ha peteérés előtt szeretkeztek, akkor nagyobb az esélye a lánynak, míg ha pont peteéréskor, akkor a fiúnak.
2011. szept. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sehogy! Legalábbis én úgy gondolom! Bár mi használtunk naptárt, és kislány is lett, azt szerettünk volna, de szerintem nem a naptáron múlt!

[link]

2011. szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
google, sokat fogsz találni róla
2011. szept. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Sehogyan! Ez csak mázli vagy hiányosság kérdése. Mi a fellelhető összes módszer egyesítettük Ceizler-Jónás-Kínai, mindent kiolvastam kb. két évet tettem bele és nem. Azt gondolom ha valaki komolyan gondolja és 3 vagy több az egynemű egy apától akkor érdemes megnézetni hogy van-e az apukának mindkét féléből jó minőségű.....mert ez lehet a nyitja.
2011. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Kedves utolso hozzászolo irnál nekem ezekröl a modszerekröl hogy kb hány százalék hogy bejön??Mondjuk engem jobban a fogantatáés megállapitása érdekelne!
2011. okt. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!