Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. hetes terhesen aktuálisak...

3. hetes terhesen aktuálisak ezek a jelek? Nagyobb mell, kicsit érzékeny mellbimbó, kívánósság (ételre).

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha terhesség okozza a "tüneteidet", ami előfordulhat, akkor már a teszt is pozitív kell hogy legyen.

Holnap reggel tesztelj, és kiderül. (De ne szomorkodj akkor se ha negatív, hiszen attól még lehetsz terhes...)

2011. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mármint 5 hetesen, vagy 1 héttel a nemvárt mensi előtt (3 hetesen)??
2011. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én 4hetes kismami vagyok. 3hetesen nekem is ugyanezek a tüneteim voltak, és vannak is. Ehhez társul még a hányinger, szédülés, hasszúrka, álmosság. Csinálj tesztet, és abból meg fogod tudni, hogy a terhesség jelei-e. De ha negatív, akkor se keseredj el, hisz még nagyon az elején vagy, lehetsz még attól terhes. Pár nap múlva csinálj még egyet.
2011. szept. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

én csak körülbelül vagyok 5-6 hetes (2 hete 4hetesre mondott a doki kb-re 3mm-es petezsákkal)


Én már mikor teszteltem a mellfájdalom miatt teszteltem.Azóta borzasztó álmosság, szédülés, émelygés, megkívánok valamit, fél óra múlva undorodok tőle.Tegnap este rosszul aludtam, annyira fájdogált a hasam, nem görcsölt, csak éreztem hogy hol a hasam. A babával is álmodtam:)

2011. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!