Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36-40 hetes kismamik hogy...

36-40 hetes kismamik hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Van valami előjeletek hogy lassan itt az idő? Kellemetlenségek?

Én mostanában nagyon fáradt vagyok mindig, ég a gyomrom, hányingerem van, fájnak a csontjaim lent, a derekam ketté szakad, aludni alig tudok, már minden bajom van.A baba feje állítólag már berögzült:) Úgy várom hogy kint legyen végre a babám. 37hkm


2011. szept. 17. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Türelmetlenül :)

36 hetes vagyok, de hatalmas a pocakom, a baba méretei azt mutatják, hogy jó húsban van a pici fiúnk! Talán azért nem lesz akkora, mint apukája, anyósom mesélte, hogy férjem 4,5 kg-mal született.....

Egyébként nagyon jól érzem magam, sokkal jobb formában vagyok, mint első babával ilyenkor. Mondjuk, szerintem erről a 20 hónapos kislányom tehet :) Egész nap futkosás, játszótér, jövés-menés... + 10 kg-nál tartok, nem vizesedek, nem fáj sehol, viszont: keményedek, vannak jóslók.... Hihetetlen, de magamtól ébredtem most is, kipihenten :) Család alszik, én mosok, mindjárt főzök finom kávét, hmmm.... Úgyhogy nagyon szépen telnek a napok, és kiváncsian várjuk a kis jövevényt, már nagyon szeretnénk szeretgetni :)

Kitartás és könnyű szülést kívánok!!!!!

2011. szept. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én most leszek 35 hetes, és én is remekül vagyok.

Jövök-megyek vásárolgatok, házimunkázok. Jóslók(?) nekem is vannak, szoktam érezni mensziszerű enyhe feszítést a hasam aljában, de elmúlnak. Meg tompa folytonos fájdalmaim is szoktak lenni ugyanott, ami valószínű attól van, hogy kezd befordulni a baba, egyre több időt tölt a helyén. Most, hogy enyhült az idő, jobban érzem magam, mint a terhességem alatt valaha :)

2011. szept. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyok, de már én is nagyon szeretném a kezemben tartani a kisfiamat. Tegnap voltunk dokinál, még totál zárva vagyok, jósló fájásaim sincsenek, és a hasam is fent van még. A dokim szerint nagyon jó eséllyel kihúzom a végéig, de már a túlhordással is riogatott...
2011. szept. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én korházban vagyok másfél hete holnapra vagyok kiirva és reggel mejek császárra.a babám 37 hetesen fejvégből farosra fordult...Ugyhogy nem kockáztatunk..

de már nagyon türelmetlen vagyok.rossz hogy it kell bent lennem..

2011. szept. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó nagyon irigyellek, hogy már holnap a kezedben tarthatod a picidet, kitartást kívánok neked, mert ilyenkor nagyon lassan telnek az órák!

Tegnap töltöttem a 36 hetet. Én már többször éreztem, hogy lehet lassan megyünk szülni, de mindig abba maradt. Elég komoly jóslóim szoktak lenni. Hétfőn voltam dokinál, aki azt mondta, hogy rögzült a baba feje, 2000-re írta a méhszájam, és hogy max. két hét múlva szülök. Hát egy kicsit megijedtem. Lassabban is mozog a babám, bár vannak nagyon aktív időszakai, amikor nagy fájdalmakat tud okozni. Egyébként én is házimunkálkodok, apránként pici dolgokat. Utána meg pihizek, szinte minden délután tudok aludni. De én sem lazsálhatok, mert 2.5 éves kislányom van. De már szeretnék túl lenni a szülésen és a kórházban töltött napokon. Mindenkinek kitartást és szép, könnyű szülést kívánok.

2011. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
12:09-NEK. Én is nagyon irigyellek hogy már a kezedben tarthatod a pici babádat:) Gratulálok! A többieknek meg könnyű szülést. Még várok szívesen válaszokat ha van:)
2011. szept. 18. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!