Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy tűnik, hogy a bölcsesség...

Úgy tűnik, hogy a bölcsesség fogam pont a terhességem alatt adta meg magát, le is tört belőle egy darab. Nem fáj, de azért érzem. Szájvíz használatával el tudom kerülni, hogy tovább romoljon és kibírjam foghúzás nélkül a szülésig (6 hét)?

Figyelt kérdés
Úgy tudom,hogy terhesség alatt nem szabad kihúzni rossz fogat.
2009. ápr. 24. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
szia! nekem is 34 hetesen húzták ki a bolcsessegfogamat. sajnos nagyon lukas volt ráadásul félig le is tört mar. a doki nem mondta hogy nem lehetne kihúzni...simán kirántotta, nem is fájt. és a szájvíz nem segít sajnos:( magamról tudom, elég rosszak a fogaim
2009. ápr. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

en l dokihoz, és majd megmondja.

nekem 8 éve bújik, és nem tud kijönni, néha nagyon begyullad, de még nem húzattam ki.( vagyis a 2 alsót már igen).

2009. ápr. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy már rég ki kellett volna húzatnom,mert időnként megkeseríti az életemet,de mire nagy nehezen elszánom magam,hogy na akkor fogorvos,adigra elmúlika a fájdalom.Most meg annyira félek,hogy baj lesz belőle,mert ha a véráramab valami baci kerüla rossz fog miatt,akkor a babaára is veszélyes lehet.Ráadásula bölcsesség fog nem mindenkinek egyszerű történet,hallottam már oylat is,hogy vésni kellett.
2009. ápr. 24. 07:38
 4/7 anonim ***** válasza:
énis mindig húztam..ess túl rajta bár nem könnyű tudom, ezzel teszel a legjobbat magadnak is. kitartás!!!
2009. ápr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha akkor huztod ki,amikor nincs begyulladva, és nem fáj, akkor hamarabb elmúlik, és nem is szenvedsz annyit vele.5 év alatt tapasztaltam ki :)
2009. ápr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én két hete jártam így, nekem nem fájt, de a fele letört. Nem nagyon akartam elmenni a fogorvoshoz, mert már egy éve igérgette, hogy kihúzza, de szerencsére még meg tudta menteni. Betömte csak, és azt mondta, szülésig ez még biztosan kitart. Akkor voltam 12 hetes. Szerintem, te sem halaszgasd, lehet neked is elég egy egyszerű tömés, és meg van oldva. De ha halasztgatod, tovább romolhat, és akkor már csak a foghúzás marad megoldásként. Szerintem, mihamarabb kersd fel a fogorvosod, és boldog babavárást!
2009. ápr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meggyőztetek,felhívtam a fogorvost,hétfőn megyek hozzzá.Mindenkinek köszönöm a választ.
2009. ápr. 24. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!