Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedett, vagy szed valaki...

Szedett, vagy szed valaki Velaxint a terhessége alatt?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok?

Vagy ismer valaki szakanyagot az antidepresszáns mellékhatásairól terhesség alatt?


Ha én nem szedném, akkor szorongásos depresszióm lenne, ami lehet, hogy károsabb lenne,mintha szedném!

Még nem estem teherbe, de tervezzük,és több véleményre is kíváncsi lennék, hogy ti mit tennétek a helyemben!


Remélem van itt olyan valaki, akinek van tapasztalata is!

(természetesen egyeztetek a dokimmal is,no para:) )


2011. szept. 19. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor én voltam szorongásos depressziós pánikos állapotomban és babát terveztünk, akkor nekem a dokim azonnal váltott Floxetre. Nem tudom, hogy a Velaxin milyen, de az orvosod megmondja. Nekem szerencsére úgy alakult, hogy a terhesség előtt el tudtam hagyni a tabikat és a terhességem óta nincs komolyan testi tüneteket is produkáló pszichés gondom, bár tartok tőle, hogy a szülést követően lehetnek problémáim, de erre egyelőre nem gondolok.

Sok sikert.

17 h km

2011. szept. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szurkolok akkor neked, én sem szeretnék gyógyszert szedni.

aztán ha meg megszületik a baba, akkor lehet megugrik a szerotonin szintünk,és minden oksi lesz, mondjuk a rosszabbik eset a szülés utáni depresszió, attól én is rezelek, de lehet fejben dől el :)

2011. szept. 19. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!