Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem fogyok túl gyorsan?

Nem fogyok túl gyorsan?

Figyelt kérdés
Augusztus 26-án született a kisfiam,65 kilóval kezdtem a terhességet 89,5 kilóval mentem a szülőszobára.Múlt hét szerdán a védőnőnél 81 kilót mutatott a mérleg ma már csak 77,5 kiló voltam.Örülnöm kellene vagy aggódnom a rohamos fogyás miatt?
2011. szept. 19. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy pontosan mért mindkét mérleg? Nálunk a védőnőnél mindig többet mutatott, mint amit én itthon mértem...
2011. szept. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elvileg jó mindkét mérleg,gyakorlatilag kitudja..)Mindkettő digitális.Nekem is eszembe jutott már ez,de ha mégsem a mérlegek a rosszak?
2011. szept. 19. 19:38
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja!3-án jöttünk haza a kórházból akkor kaptam a sógornőmtől egy halászgatyát amit csak combközépig bírtam felhúzni,viszont ma feljött és be is tudtam gombolni.
2011. szept. 19. 19:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon vizes voltál? Ha igen, akkor azért "fogysz" gyorsan.
2011. szept. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szülés után 7kilóval könnyebben jöttem haza a kórházól,és nagyon gyorsan leadtam a maradék kilókat,pedig 18kilót híztam!
2011. szept. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bár én csak 9 kilót híztam, de enélkül és még mínusz 3 kilóval jöttem haza. Ha rendesen eszel, nem viszel be felesleget, a szoptatás nagyon hamar le tudja olvasztani a felszedett kilókat.
2011. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Rajtam kb 10 kiló csak a víz volt, ami pikkpakk le is ment!

Amúgy a zsír is gyorsan ment lefelé, de ez az alkatomnak köszönhető.


Az utolsó 3 kiló volt rajtam a legtovább, több hónapig.


25 kilót híztam a végéig, szóval volt mit leadni.

2011. szept. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Azt nem tudom mennyi víz volt rajtam,a lábaim az utolsó 2-3 hétben voltak vizesek.Eszek és iszok rendesen,bár nagyon keveset pihenek..,de gondolom ezzel mindenki így volt illetve van))
2011. szept. 19. 20:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pusztán 10kg-ot híztam és vékony vagyok amúgy is,de szülés után 3 órával 8kg-al voltam kevesebb nem voltam vizes eggyáltalán,másnap már a szülés előtti súlyommal vltam szomorúan szeretem voln aha marad fennt egy 5-6 kg:(
2011. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!