Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen teát ihatok, hogy...

Milyen teát ihatok, hogy végre tudjak aludni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Éjjel nagyon sokszor felkelek és vissza se tudok aludni órákig, hajnalban meg már 5kor fent vagyok és napközben pedig semmit nem tudok csinálni, semmi erőm nincs...(pedig lenne munkám bőven:()

Olyan teát mondjatok amit meg is lehet inni,jó?:)

Köszönöm mindenkinek!!:)

22hkm


2011. szept. 21. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Sima zöldtea, kis citrommal, vagy Naturland gyümölcstea (én az erdei gyümölcsöset szeretem, a többi amit kóstoltam tőlük nekem nem ízlett).
2011. szept. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én citromfű teát javaslok. Korábban orbáncfűteát ittam, de amióta kismama :) vagyok, azt nem ihatom.

A citromfű nyugtató hatású, és segít az alvásban is!

2011. szept. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van, volt ilyen jellegű problémám. Rákérdeztem a védőnőtől, hogy van e esetleg valami gyógytea amit kismamik is ihatnak. Citromfűteát javasolt, enyhe nyugtató hatású, Naturland márkát vettem, filterest. Esetleg próbáld ki te is, lefekvés előtt egy csészével.
2011. szept. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Én is a citromfűről hallottam. Mennyire iható, finom? Nem vagyok teás, de már valamit muszáj innom, vagy tennem mert nagyon nagyon rossz nekem így:(
2011. szept. 21. 11:37
 5/8 anonim ***** válasza:
A citromfű nagyon finom! Kellemes, citromos aromájú, de ízesítheted is nyugodtan kis cukorral, citromlével.
2011. szept. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A citromfűről azt hallottam, hogy csak melegen nyugtató, hidegen viszont élénkítő hatású.
2011. szept. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én citromfüvet iszom.
2011. szept. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Citromfu es levendula. Esetleg kamilla. En kevertem is oket. De zold teat ne nagyon igyal, nem lesz tole bajod, egy ket csesze ok, de alapvetoen nem nagyon ajanljak mindennapi fogyasztasra kismamaknak. 37 hkm
2011. szept. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!