Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy ilyen kicsi a...

Normális hogy ilyen kicsi a hasam?

Figyelt kérdés

23hetes vagyok és még alig látszik a hasam, érezni már érzem erőssen hogy mozog rugdos de sokat mégazt sem mondanák meg hogy terhes vagyok:((

[link]


2011. szept. 21. 19:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem is kb ennyi idősen ekkora volt, aztán úgy elkezdett nőni:-) utána hétről-hétre nőtt:-) boldog babavárást!
2011. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azért ez nem annyira kicsi, látszik hogy babát vársz. Utána meg az lesz a gond hogy hatalmas, és kinyúlik a bőr.
2011. szept. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én ekkora pocival mentem szülni, de komolyan! 40+3-nál folyt el a magzatvíz, a szülőszoba bejáratán nem akart beengedni az ügyeletes szülésznő, azt mondta, nem létezik, hogy én szülni fogok, hiszen nincs is hasam, nem lehet, hogy valamit elszámoltak és a koraszülött osztályon a helyem?
2011. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

23 hetesen hova akarsz óriás pocit? Mondjuk így is elég nagy! Mire szülni mész,meg alig tudsz majd tőle bármit is csinálni! Számíts rá,hogy ha csak a genetika másképp nem kódolt,fityegő bőröd lesz!- amin csak a szike segít!


Boldog babavárást,és egészséges kisbabát!!! :-D


Üdv: Friss 3 gyerkőcös anyuka

2011. szept. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:D azt tegyük hozzá hogy 160 cm és 83 kiló vagyok terhesség elött is volt hasam..jó igen picit látszik de akkor is kicsinek tünik:D
2011. szept. 21. 19:40
 6/14 anonim ***** válasza:
A kép szerint te már több mint 1 éve terhes vagy!!!! a kép 2010. 02 hóban készült :))))) na ez viccc! ezt senki nem vette észre eddig????
2011. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
TÉÉÉÉNYLEG....1 éves és 7 hónapos terhes vagy!!! szerintem fordulj orvoshoz :)
2011. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ritkán van használva a fényképező és mindig kiszedem az elemet belőle ezért mindig kitörlödik a dátum és nemm szoktam beállitani ennyi....
2011. szept. 21. 21:35
 9/14 anonim ***** válasza:
Én vagyok 160cm és 82kg-val mentem szülni. Na hát nem így néztem ki! Akkora volt a hasam, hogy mindenki azt hitte ikrek lesznek. Szerintem rossz a mérleged. :)
2011. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
a dokiknál is ennyit mérnek..87 kilóval kezdtem aztán voltam 81 is most vagyok 83 84kg
2011. szept. 22. 08:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!