Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a biztosabb? Tegnap a...

Melyik a biztosabb? Tegnap a doki azt mondta nekem, hogy 80% hogy a babám kisfiú lesz.

Figyelt kérdés

Mi a biztosabb? Tehát a fiúból még lehet lány? Vagy ha fiút lát, akkor az tényleg fiú?

Persze elhinni úgy is csak akkor fogom, ha majd a többedik uh-n is biztosan állítják h kisfiú:)

17hetes vagyok


2011. szept. 22. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk ritkábban "válnak" kislánnyá, mint a lányok fiúvá, de persze semmi sem lehetetlen.

Persze ha a bab telibe megmutatta, hogy mije van, akkor kicsi az esély, hogy az orvos rosszul látta.

Amúgy én is csak kb. az 5. uh-n hittem el az orvosoknak, nem akartam beleélni magam. :)

Tavaly decemberben a barátnőm 9 hónapig lányt hordott, aztán fia lett. Sógornőm pár évvel ezelőtt ugyanígy járt. Fordított esetről még nem hallottam, legalábbis itt a környezetemben nem.

2011. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hihetsz neki, a kisfiút könnyebb látni az uh-n
2011. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

szia

én a 36 hétig kislányt vártam. Ott mondák először. h fiú lesz, és tényleg kis kukacosunk lett.

De a mellettem lévő ágyon kisfiút vártak, és nagy meglepetésre kislányuk született. Még nevet is csak másnapra találtak neki.

NE éld bele magad még, várj meg pár ultrahangot.

2011. szept. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 12.heti uh.-on mondtak fiút,aztán a 31.héten meg kiderült hogy kislány.De szerintem 17 hetesen már jobban megtudják mondani.
2011. szept. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 16 hetes Uh mondták meg ,hogy fiu aztán 22 hetesen a 4D-Uh is teljesen megmutatta a kukacát és a zacsit is.
2011. szept. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lánynak mondták, fiú lett.

A 17. héten nézték lánynak először, utána mindvégig, és a 30. héten, a 4D-s UH-s doki mutatta meg a valóságot.

Ilyen korán ne éld bele magad semmibe! :-)

2011. szept. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Úgy mondják, hogy a puniból még lehet kuki, de a kukiból már ritkán lesz puni...:D Szóval ha lát ott kukacot, az általában ott is marad...:D
2011. szept. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én több olyan esetet hallottam ahol kisfiút mondtak és kislány lett..pl a hugom is:) a 34.héten még azt mondták anyumnak hogy kisfiú,aztán 36.héten meg kellett császározni és kislány bújt elő..Párom munkatársának is a 30.hétig mondták hogy kisfiú és most van egy Jázminjuk!:)

Eddig nálunk is úgy van,a 20. héttől tudjuk, hogy kisfiú van a pocimban,de majd jövő 7 csütörtökön megnézik ismét!


30 hkm..

2011. szept. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem a dokim 14hetesen mondta meg,hogy fiú lesz,és úgy is lett. :)
2011. szept. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 13 hetesen mondták először ,hogy kisfiúnk lesz.Majd a 17 hetes ultrahangon,majd 21 hetesen is fiút láttunk.

A héten megyünk ultrahangra és remélem már fütyis maradt ezek után is :)

24 hetes kismama

2011. szept. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!