Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy 5 terhességi...

Lehetséges, hogy 5 terhességi teszt ( 1 hónapon belül) negatív mégis terhes vagyok? (DM-es tesztek) Van valakinek ismerőse akinek hasonlóan sok terhes tesztje negatív volt mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
megjött augusztusban is a mensim, de első nap erős volt majd másnap gyenge aztán elmúlt majd megint megjött és 6 napig ment ez így. nem tudom, hogy ez valóban menstruáció volt-e és hogy lehetek e terhes. hányingert néha érzek és a méhem is mintha nagyobb lenne. kérlek segítsetek!! már voltam nőgyógyásznál is de ő csak tapintásos vizsgálatot végzett...keressek fel másik nőgyógyászt?
2011. szept. 22. 22:32
 1/6 xeooo válasza:
42%

Szia!

Nekem van olyan ismerősöm(anyukám húga) akinek nem mutatta ki a teszt, sőt az első időkben még a menstruációja is megvolt. Ő is elment orvoshoz, és akkor derült ki, hogy 15 hetes terhes. Azóta már eltelt majdnem két év. Szóval szerintem keress fel egy másik orvost aki rendesen megvizsgál. Minden jót.

2011. szept. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem nem vagy terhes!
2011. szept. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég valószínűtlen, de ha az megnyugtat, vegyél másik tesztet. Ez inkább valami gondra utaló jel. Úgyhogy mindenképp menj el dokihoz, bármitől is van ez a fura vérzés, jobb utána járni.
2011. szept. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha megvizsgált a doki, akkor szerintem sem baba. (nálam is előbb kitapintotta, aztán, mikor babát érzett, akkor küldött uh-ra.)

de ha megnyugtat, akkor menj el másik orvoshoz.

2011. szept. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat. Azt hiszem más dokit is felkeresek. Az első vàlaszolòtòl szeretném kérdezni, hogy anyukád hùgának nem voltak tünetei sem? Előre is k

öszi a választ.

2011. szept. 23. 14:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Felkereshetsz másik dokit, de ha ő is azt mondja,hogy nincs baba,akkor hidd el!

És ne görcsölj ennyire, mert még nehezebben fog összejönni!

2011. szept. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!