Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7-8-9-hetesn mennyit nő...

6-7-8-9-hetesn mennyit nő hetente a magzat? Hányadik hétig nőnek kb:"egységese"?

Figyelt kérdés
2008. márc. 12. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem a dokim azt mondta, hogy 20 hetes korig egyformán nőnek és majd csak utána "egyénenként".
2008. márc. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az első hetekben nő a "legtöbbet", vagy a legdinamikusabban. 6 hetesen talán még csak 5 mm, de a kilencedik héten 20 körül van már (nekem 19 mm-t mért a doki és 8hét3napot mondott)

én is úgy tudom, hogy kb a 20. hétig ha pontosan! mér az ultrahangos doki, akkor elég biztosan meg tudja mondani a magzat korát. MInél nagyobb, annál több dolgot megmér, koponya, testhosz, combcsont, míg az elején (6-9 hét) csak szívhangot vizsgálja, és az embrió hosszát.

2008. márc. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!