Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tompan folyamatosan faj a...

Tompan folyamatosan faj a hasam alja es a derekam foleg egy pontban. Ha fekszem akkor jobb de ha felallok, emelem a labam. Nagyon szurkal a derekamba. Lehet valami gond vagy ez normalis?

Figyelt kérdés
Keszul a testem a szulesre?34 hetes vagyok.
2009. ápr. 26. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Végre találtam valakit, akinek ilyen problémája van. Én pont így voltam a terhességem vége felé, és bizony egyre rosszabb volt, mert a végén már egy kiló kenyeret nem bírtam elcipelni. A legrosszabb az egészben, hogy szülés után nem tudtam lábra állni, mozdulni. Engem is pelenkáztak kb.3 napig. Nem is igazán tudtam, hogy pontosan mim fáj, mert a varrataimba nyilalt a fájás. Már egy éves a kislányom, de még mindig nem jöttem teljesen helyre, mert mensi idején szintén ágynak esek, viszont nem merek és nincs is időm elmenni orvoshoz. Ha neked esetleg mondanak valamit légyszi írd meg. Én arra gondolok, hogy valami csontom mozdulhatott el. Van aki azt mondja, hogy a kereszcsont.
2009. ápr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szia,

jovohet csutortokon megyek dokihoz es ha nem mulik el rafogok kerdezni es irok ha mond valamit!!!

2009. ápr. 26. 13:11
 3/3 anonim ***** válasza:
ok, köszi előre is! Remélem nálad nincs semmi komoly, és boldog babavárást kívánok!
2009. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!