Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy úgy érzem magam...

Normális hogy úgy érzem magam mint egy öregasszony ha felkell állni pihenés után?

Figyelt kérdés
Ha egy kis időre lefekszem pl tv-t nézni, hátam mögé párnát teszek, lábamat felrakom az asztalra, de amikor befejezem és felkell állni úgyérzem nem bírok megmozdulni mint egy öregasszony... úgy fáj a hátam, és az izmaim amikor megpróbálok feállni... miért van ez? Másis van így? Még csak 21 hetes múltam...
2009. ápr. 26. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Hajajj :D Ezt akár én is írhattam volna.

Nekem is fáj mindenem, éjszaka is azt sem tudom, hogy menjek ki csendben pisilni, hogy a párom ne ébredjen fel. Jajgatok közben nagyokat. Igaz én már 32+5 hetes vagyok, de tuti, hogy már 21 hetesen is fájdogált hol itt- hol ott. Párommal szoktam masszíroztatni magam, az néha segít egy kicsit. Kitartást kívánok Neked. :O) És természetesen ettől eltekintve jó babavárást. ;o)

32+5 hetes km

2009. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a 28.hétben járok...de nekem az elejétől kezdve semmi bajom sincs:)
2009. ápr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! És ez egyre csak rosszabb lesz. Nekem is így van, éjszaka a legrosszabb kimenni. Igen, kb. 20. hét fele kezdődött, most 30. hétnél járok. Legjobb ha szinte folyamatosan mozgásban vagyok.
2009. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pedig a hasam is normális méretű, egyáltalán nem nagy kb eddig 2 kilót max 3-at ha híztam és nem vagyok husos :(
2009. ápr. 26. 17:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 34+2 hetes vagyok, és egyre rosszabb a helyzet. Sehogy nem tudok feküdni, mindenhogy fáj valami, ülni meg pláne nem:S Éjszaka elég mókás kikászálódnom az ágyból, mert fal mellett szeretek aludni, így férjem van kívül, hát... érdekes mutatvány, míg kikászálódok mellőle:))) Egy dolog vígasztal, hogy nincs már sok hátra:))

Sok-sok kitartást kívánok Nektek!

Boldog Pocakosodást!

2009. ápr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Normális, sajnos :( Nekem is ugyan ez van. Ha pl "bemelegszik" a forgóm már nincs baj... de addig... hajjajjj! És reggel ha felébredsz nem zsibbad a kezed? Na én még azzal nem tudok "megbarátkozni"
2009. ápr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!