Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a teszt pozitív biztos...

Ha a teszt pozitív biztos terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A nemvárt előtt 2 nappal teszteltem és pozitív lett. Úgy voltam vele lehet csal a teszt mert álltalában csak a nemvárt után mutat valamit. Másnap is teszteltem szintén pozitív. Tegnap kellett volna megjönnie de nem jött és nem is érzem úgy mint ha akarna és a reggeli tesztem szintén pozitív. Tudni kell hogy 3 napja hagytam abba egy antibiotikumos kezelést amit papírja szerint terhesség alatt is szedhető és a tesztet nem befolyásolja. A kérdésem hogy a ciszta vagy ez az antibikotikum miatt is lehet pozitív a tesztem? Vagy akkor babám lesz??:):) Örülnék a babának de már olvastam sok olyat hogy a gyógyszertől álpozitív is lehet.
2011. szept. 25. 19:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Egy pozitív teszt nagy valószínűséggel terhességet jelent, de biztosnak csak akkor tekinthető ha az orvos is megállapította.
2011. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is összejött a baba! :-) Főleg, hogy nem is jött meg és teszted is pozitív!
2011. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nekem volt olya, h ciszta miatt volt halvány, de tényleg halvány pozi és nem is jött meg. De addig tesztelgettem, h neg lett 1 héten belül.

Ha erös pozik a tesztek, nagy a valószínűsége:)

De tényleg akkor kelle elhinni, ha a doki is rámondta!

Boldog babavárást!

2011. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nekem is lett halvány pozi ciszta miatt a teszt.100 % akkor van ha a doki megerősít benne.De ha lesznek tüneteid pl mellfeszülés,hányinger,hányás stb. akkor inkább baba lesz a dologban mint ciszta.

Sok sikert!

2011. szept. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ha a ciszta miatt lenne pozitív tesztem akkor annak más jelei is lennének nem? Semmi fájdalmam nincs és nem is volt eddig. Megjönni is mindig pontosan szokott. Vagy akinek van cisztálya az mit érez vagy mik a panaszok?
2011. szept. 26. 10:32
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem voltak fájdalmaim a ciszták miatt, semmi más tünetem nem volt. Nem jött meg és halvány pozi volt a tesztem a ciszta miatt.
2011. szept. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szia. Ne aggodj, szerintem biztos hogy terhes vagy. En a nemvart elott ket nappal teszteltem, pozitiv lett. Nem is jott meg. Celszeru egy het mulva csinalni meg egy tesztet, de ne aggodj az is pozitiv lesz. Gratulalok a babahoz!!!

Boldog Babavarast!


13 hkm

2011. szept. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Azért kételkedem mert már 2 napja késik és a teszt csak halvány pozitív. Mikortól kellene erősödnie?
2011. szept. 26. 18:16
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha pár nap múlva megismétled, 2-3 nap, elvileg erősödnie kéne.
2011. szept. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Na mizu?
2011. okt. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!