Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magnézium port kaptam, amit a...

Magnézium port kaptam, amit a gyógyszertár kevert, és dobozolt. Pici fehér zacskókban kevés fehér por. Hogy kell meginni?

Figyelt kérdés

3X1-et írt fel a doki, azt hittem, majd lesz valami tájékoztató benne, de semmi, csak a zacsik. Mivel lehet meginni? Vízzel, teával vagy rostossal is? És mennyi foyladékban kell feloldani?

Tudom, megkérdezhetem a gyógyszertárban is, de ha valakinek van tapasztalata, szivesen veszem:-)


2008. márc. 12. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát elég érdekes hogy por formájában adták. Vagy kis golyócskákat szoktak adni vagy amit én is kaptam kapszulában.

Szerintem azzal jársz a legjobban ha felhívod a gyógyszertárat, hogy ott ilyet vettél de nem tudod hogy kell szedni és segítsenek neked ebben. Én a kapszulából most 3x3-at szedek.

Üdv: 22 hetes kismami

2008. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a port kaptam.Pohár vízben feloldva kell meginnom,naponta 4x.Én szeretem a savanyú ízeket,és így legalább több folyadékotJó babavárást!
2008. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
iszom... ez kimaradt!:-)
2008. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyosak vagytok.

Én kértem, hogy adjanak bogyóba, de azt mondták, ez nincs bogyóban sehol.. :-) Jó, mi? pedig itt direkt kérdeztem, hogy van-e, vagy csak porban, mert a port nem szeretem.

Este kipróbáltam, vízben sincs rossz íze, tehát meg lehet inni. De hogy semmi papír nincs hozzá...! Ez fura. Se hogy miben, mennyi folyadékban, mikor , étkezés előtt-után, hat-e másra, pl vastabira... Hát ez van.

De azért iszogatom akkor, köszönöm a válaszokat:-)

2008. márc. 13. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!