Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy fogok így szülni, mi...

Hogy fogok így szülni, mi lesz a babámmal?

Figyelt kérdés

3 nap van a kiírt időpontig. Van egy 2 és fél évesem, aki pár napja beteg lett (oviban elkapott valamit). Tegnap előtt rosszabbul lett, bevittük orvoshoz, aki azonnal azt tanácsolta, hogy vigyük a kórházba, mert kisfiam fuldoklik. Beesett a mellkasa, és nem tudott rendesen lélegezni. A kórházban kapott szteroidot, antibiotikumot is kapott, meg egy tubust amivel éjszakára hazaadták, hogy abba kell fújni neki gyógyszert és lélegeztetni, ha szükséges. Röntgen szerint tüdőgyulladása van, valószínű vírusos. Már szerencsére jobban van, már csak lázas és nagyon köhög. Viszont tegnap torokfájással indítottam a napot, ami mára láz lett, orrdugulás, köhögés.

Rettegek tőle, hogy bármelyik pillanatban indulhat a szülés, fogalmam sincs, hogy bírnám most, hogy az újszülöttünk nem-e kapná el idekint, vagy nem lesz-e baja így odabent? Magyarországon adnak az anyának ilyenkor antibiotikumot? Vagy a babának ha megszületik? Időpontot próbáltam kérni dokihoz, csak csütörtöktől van, addigra meg már késő lehet. Kórházból meg kirúgnak ilyen hülyeséggel.


2011. szept. 26. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
augmentint lehet szedni,én is azt szedtem.sok c vitamin,legalább 1500 mg egy nap.Torok fertőtlenítőnek sós vizes gargalizálás.Hagyma tea köptetnek.Homeopátiába is van pl az oscilococilumm.Amúgy adnak antibiotikumot,akár még újszülöttnek is.Amikor megszülsz lehet érdemes lenne pár napot a nagyobb gyerkőctől külön tölteni,bár lekileg nehéz.Kell lenie ügyeletnek valahol oda menj el.Nézd meg,hol van ügyelet,onnan nem küldenek el.
2011. szept. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sajnálom ami most nálatok zajlik,rem sem neked sem a babának nem lesz semmi baja,meg a kisgyereknek.írj hogy mi van veletek.
2011. szept. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha esetleg beindulna a szülés, akkor ezt mindenképpen jelezd az orvosod felé! Én a helyedben már holnap elmennék, jobb a bajt megelőzni. Kisterhes voltam még, amikor kezdődő tüdőgyulladásom volt, augmentint kaptam rá, pár nap alatt teljesen elmúlt, és probléma sem lett belőle. A baba ha megszületik sem fogja elkapni, hiszen ahogy elkezd szopizni, az anyatejjel magába szívja az antitesteket is.
2011. szept. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!