Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS romlott levest ettem nem...

SOS romlott levest ettem nem lesz baja a magzatnak?

Figyelt kérdés
9. héten vagyunk és a tészta vagy valami megromlott a tegnapi levesben.
2011. szept. 26. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
ha nem hús vagy tojás romlott meg, akkor nem lesz bajotok
2011. szept. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem az tuti nem... csak kicsit volt fura de meggyőztek, hogy semmi baja.

Hígítva volt a nem romlott levessel, mert tegnapi és gondolták semmi baja.

2011. szept. 26. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tészta benne volt a levesben és úgy lett eltéve a hűtőbe, akkor nagy a valószínűsége, hogy romlott volt! Külön kell tárolni őket! Ha nem vagy valamiben biztos, inkább ne edd meg, főleg terhesen. Nem hiszem, hogy lesz bajotok, de máskor jobban ügyelj az ilyen dolgokra!
2011. szept. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így(húsleves) Anyukám azt tanácsolta, hogy ne pánikoljak, inkább igyak meg 2 nagy bögre vagy zsírosabb bolti tejet, de legjobb a házi tej. Azt mondta , hogy ez felszívja vagy nem is tudom mit mondott már konkrétan de a lényeg hogy az jó. :)
2011. szept. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!