Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köldök alatt egy nagy dobbanás...

Köldök alatt egy nagy dobbanás a baba lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

24 hetes vgayok. Csak néha érzem a babát, de ez most nagy határozottnak tűnt. Ugye a Manó volt:))) Éreztetek hasonlót?

sziasztok és boldog babavárást


2009. ápr. 26. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én még nem voltam terhes, de sztem a babádat érezted. Azt mondják, hogy már a 20. héttől is lehet érezni.
2009. ápr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ajaj persze hogy Ő volt :)! 100% pláne 24 hetesen! Én is 24 vagyok de már 18 hét óta érzem :)!!
2009. ápr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy ő volt. És mi lesz majd még ezután... :)

Gyűjti az erejét, növöget és egyre érdekesebbeket fog majd odabent produkálni. :)

2009. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi aranyosak vagytok. Annyira jó volt:) igazán kézelfogható. Van egy ksi tartalék a pocakomon, és mellső fali a lepény is. szóval nem olyan egyszerű érezni Őt. pedig anniyra jó:)
2009. ápr. 26. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:

19.50-es vagyok. nekem is mellsőfali és van is, illetve volt is kis fölös a pocin, de engem nem gátolt abban, hogy érezzem a babám. Mondjuk nekem egy nagyon erős és borzasztóan aktív pocaklakóm van. Azért neked is most kezd igazán nőni és erősödik. Aztán hidd el, lesz olyan is, amikor már könyörögni fogsz, hogy egy kicsit kíméljen! :)

Édes fájdalom! Csodálatos érezni őt, és nagyon hiányozni fog a mocorgása annak ellenére, hogy így a vége fele már inkább fájdalmas. :)

2009. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Ez bizony a Picur:)

Nekem már megy a talpacska csikizés is, mikor kinyomja magát. Ne aggódj lesz még vicces is a kalimpálása:)

2009. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!