Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este megcsúsztam a...

Tegnap este megcsúsztam a lépcsőfordulónknál és leestem vagy 5-6 fokot. Velem volt a kislányom is, akinek fogtam a kezét és sajnos ő is velem esett úgy, hogy beverte a fejét, arcát. Többi lent?

Figyelt kérdés

Az én részemről a 2 lábamat vertem be,horzsoltam szét,de a hasamra,hátamra,hátsómra nem estem szerencsére.

Nem vérzek,nem folyik sehol semmi,a baba is mozgott este 1-et,meg reggel is.Olvastam itt a neten mindenféle esésről ami terhesen esett meg mással és mindehol megnyugtató választ kapott az illető,ha nincs vérzés és mozog a baba is.Akkor ezek szerint nekem sem valószínű,hogy lett/lesz bajom,ügye?

Sajnos a kislányom feje egy 1 cm-es helyen vérzett,szétnyílt a bőr..:( ,így bevittük a balesetire,de szerencsére neki sem lett komolyabb baja.Levágták ott a haját,lefertőtlenítették neki a sebet és megröntgenezték.

Most kelt fel,megnéztem a bibijét,lefertőtlenítetem és már nagyon szépen gyógyul!


Majd elfelejtettem ideírni,hogy szombaton leszek 20 hetes.


2011. szept. 28. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Jobbulást nektek! Nézd a baba mozgását, ha ritkulna, akkor inkább nézesd meg magad. (30perc CTG és egy gyors vizsgálat 45perc az egész papírmunkával együtt-tapasztalat).
2011. szept. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20 heteset szinte lehetetlenség ctg-zni (még a 25-28 heteset is nehezen lehet, mert mindig elmozdul, nem az szép rajzot a gép), de Uh-ozni könnyű. Attól függetlenül, h nem érzed, h probléma van még be kéne menned. Sokszor a vér nem kifelé folyik, hanem a lepény alatt megtapad. Ezt lenne érdemes kiszűrni az orvosnak. Én a helyedben még ma bemennék.
2011. szept. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"nem ad szép..."
2011. szept. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bár első hallásra nincs baj, én biztosan bemennék egy UH-ra, ahogy az első válaszoló is írta, a belső vérzés vagy más, nem látható sérülések kiküszöbölésére.
2011. szept. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Közben felhívtam a dokit,elmondtam neki hogy mi történt és azt mondta,hogy inkább menjek be,mert nem szeret látatlanban semmit sem mondani..

Bementem sürgősségi vizsgálatra, megvizsgált,megultrahangozott és szerencsére nincsen semmi bajunk. A pici mozog,belső vérzést nem látott.


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a jó tanácsokat is!

Legyen szép a napotok! :)

2011. szept. 28. 15:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Örülök, h semmi probléma. Jobbulást a kislányodnak!
2011. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jól vagytok!
2011. szept. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a jó kívánságokat,aranyosak vagytok! :)


A kislányom igazából azon kívül hogy akkor sírt,csak a röntgen alatt sírt újra,tehát ő sokkal stramppabb,vagy hogy kell írni.. :) ,mint én.. :) Nekem nagyon fáj sajna a lábam,de hát inkább nekem fájjon,mint neki :)

Még a zoknimat nem tudom ráhúzni a lábamra,mert nagyon érzékeny a bokám..,meg van is ott egy jó kis seb..,de a combomon mintha kezdene felszívódni egy helyen a lila folt..megy át sárgászöldbe.. :)de még a nagy része lila.. :(

Jövőhét szombaton megyünk wellness-ezni,remélem addígra nem lesz ilyen csúnya... :) Max azt hiszik hogy ver a párom... :D


Még egyszer köszönöm a jó tanácsaitokat és a későbbi jó kívánságokat is! :)

2011. szept. 30. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!