Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a jó NST eredmény?

Milyen a jó NST eredmény?

Figyelt kérdés
Van valakinek képe a sajátjáról? Nem mondott semmit az orvos, csak hogy jó. 36hkm
2011. szept. 28. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igazából bármi lehet jó, az is, ha még nem mutat fájások, de az is jó, ha már látszódnak a méhösszehúzódások. A lényeg, hogy jó legyen a babás szívhangja. Se kevés, se túl magas ne legyen a szívverése.

Nekem a 36. héten már volt, hogy 100-as értéket mutatott a gép egy-egy méhösszehúzódáskor, de nem igazán éreztem őket (és nem is jelent semmi, mert szüléskor mások a fájások, ott már egy 30-as érték is ki tud készíteni). Közben figyelték, hogy mozog-e a babám, milyen a szívverése.

H azt mondta a dokid, hogy jó, akkor ne aggódj. Bizonyára jól van a babád, és ez a lényeg.

2011. szept. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

*

fájások = fájásokat

babás = babád

H = Ha


Bocsi gyorsan gépeltem...

2011. szept. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Felteszem a képet, megmondanátok, hogy jó-e? elég furcsa, mert szerintem nem mértek méh összehúzódásokat... csak a Picikém szívhangját
2011. szept. 28. 12:09
 4/11 anonim ***** válasza:

Persze, tedd fel.

Nekem két vonal látszódik rajta, az egyik a méhösszehúzódások erősségét mutatja, a másik pedig a kicsi szívverését. De sajnos nem tudok feltenni róla képet.

2011. szept. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem lehet,hogy csak egyszerűen nem volt méhösszehúzódásod?
2011. szept. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

[link]

Lehetséges. de egyáltalán ne lett volna, pedig kicsit keményedett a hasam, mikor rám tette a gépet.

2011. szept. 28. 12:41
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy tappancsot tettek rád? (Rajtam kettő volt)

Tényleg nincs második vonal. A lenti részen kellene lennie, ha mérték volna az összehúzódásokat.

Amúgy ha nem volt fájásom, akkor is ment alul egy egyenes fekete vonal, de itt nincs semmi.

2011. szept. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, csak egy tappancsot kellet fognom.
2011. szept. 28. 12:59
 9/11 anonim ***** válasza:

Fogni? Nem a pocakodra tették?


Ha következőre mész, akkor kérdezz rá a dokinál. Amúgy a lényeg az, hogy a babád jól legyen, jó legyen a szívhangja. A méhösszehúzódásokat lehet hogy nálad csak később fogják majd nézni.

2011. szept. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A hasamra tette és ott kellett fognom. Nem is gondoltam bele, hogy milyen az eredmény, mert a dokimnak balesete volt és egy másik helyettesíti, nem is kell mondanom, hogy csak a saját pácienseivel volt kedves. A szívhangja szerintem jó volt. Köszi a válaszokat.
2011. szept. 28. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!