Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Decemberre kiírt kismamik,...

Decemberre kiírt kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én 20-ára vagyok kiírva a kis csajszimmal. :) Szinte már mindene megvan csak az apróságok hiányoznak(popsikenőcs, pelenka..stb) Ti, hogy álltok a vásárlással, kisfiú vagy kislány van a pocitokban? Sokat mozog? (az enyém hihetetlen lusta, kb 2 napja indult be újra a forgolódásba :D ) Mibe hozzátok ki a kicsit a kórházból? :) Milyen babakocsitok van? Nekünk Jackmar Vajper: [link] :)
2011. szept. 30. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 17-re várom a kislányomat! Már kezdek türelmetlen lenni, meg olyan jó lenne, ha karácsonykor már otthon lehetnénk!

Mi babakocsit azt kapunk, de még nem hoztuk el, de egyébként sem tudom a márkáját még :)

A babaágynak meg az én régi babaágyam lesz felújítva, szerintem tök jó lesz :)

Egyébként meg még abszolút semmit nem vettünk, kicsit babonás vagyok!

De azért már novembertől biztos nekiállunk a vásárlásnak ill. a gyerekszobának! :)

Az én kislánykám is azt hiszem kicsit lustának mondható, de én sem vagyok túl hiperaktív :)

2011. szept. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Én Január 7. vagyok ki írva :$ Kisfiú lesz. Még nagyon nem vagyunk meg a vásárlással. A testvéreimtől kaptam sok mindent. Babakocsi, ruha. Igaz az ő gyerekük lányok de van olyan is ami jó az én babámnak :) Nagyon lusta ha rugdos is akkor gyengén :)
2011. szept. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

bakker! Épp fölötted van az én kérdésem, épp egyszerre gondoltunk rá:) Olvasd el és megtudod, hogy állok:))))))


A hazahozatal alatt mit értesz? Ruhát, kocsit vagy hordozót? Goodbaby kocsink van, szeretem, a fiamtól maradt, ő 16 hónapos kora óta gyalog közlekedik.

[link]

PONT ILYEN

2011. szept. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mindenkinek gratulálok a babához, boldog babavárást és könnyű szülést :)

Igen főleg ruhára gondolok hazamenetelnél :)

Mi szerintem, hosszú ujjú body, hosszú ujju rugdalózó,bundazsák, sapi, 3kg takaró :D

2011. szept. 30. 13:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én december 4-re vagyok kiírva,kisfiú lesz.

Nekünk a babakocsi van meg és egy pár kisruha..Azon kívül még semmi.

Kiságyunk még le lesz festve mert a kislányom igencsak megrágicsálta.

tökösöm nagyon eleven baba,szinte egész nap mocorog és sokszor annyira erősen kinyomja magát hogy felsikoltok!:)

A kórházból hazajövetelhez elő van készítve h.ujjú body,plüss rugi,pulcsi,kiskabát,vastagabb plüss kezeslábas,sapi,tutyi,ebben hozzuk haza.Plusz persze egy vastagabb babapléd.

ilyen babakocsink van és külön vettünk hozzá ugyanilyen márkájú kék hordozót..

[link]


Gratulálok a babához mindenkinek:)

2011. szept. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!