Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam dokinál, és az...

Tegnap voltam dokinál, és az előző heti adatokhoz képest csak 10dkg-ot hízott a bébike a pocakban. Kell aggódnom?

Figyelt kérdés
Doki szerint nincs gond, de engem a tapasztalatok érdekelnének. 37+4 hetes vagyok.
2011. okt. 1. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt lehet tudni, hogy a méhlepényed hogy áll? Hányas "érettségi szinten"? Nem néztek lepénykeringést, hogy mi a helyzet?

Mert ez jelezheti azt is, hogy elöregedett a méhlepény, és már nem látja úgy el a babát.

2011. okt. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ilyesmiről nem esett szó.
2011. okt. 1. 08:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: én a helyedben jövő héten visszamennék, és kérném, hogy nézze meg (egyáltalán nem nézte a lepény állapotát? még csak említés szintjén sem?).
2011. okt. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem említette. Magánba járok, itt csinálják az nst-t is. De szerintem a hét elején benézek a kórházi rendelésre. Hátha ott mondanak mást.
2011. okt. 1. 08:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el, hiszen ilyenkor már javában nézniük kellene a lepény állapotát.

Nekem már a 32. heti UH-n is nézték a méhlepényt, akkor volt nálam I-II fokban érett.

Sok sikert Nektek, remélem, nincs semmi gond!

2011. okt. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!