Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az idős, nő nőgyógyászok...

Az idős, nő nőgyógyászok szólnak az intim borotválásért?

Figyelt kérdés

Számtalanszor hallottam már, hogy a nő nőgyógyászok szó szerint leszúrták a kismamákat, amiért borotválták magukat, mert hogy könnyebben elkapnak fertőzéseket stb.

Én is nőhöz jelentkeztem be és idős is, a kis csíkommal mire számítsak?

Elég kínos ez az egész, mert férfi előtt szégyellős vagyok, idős nőnél meg méginkább, ha mindig rám fog szólni, hogy ne borotváljam magam...

Tapasztalat?


2011. okt. 1. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már mindeféle nőgyógyásznál, volt idős nő is, de senki nem szólt semmiért.

De én mondjuk alapból nem szeretem a női nőgyógyászokat. Nincs jó tapasztalatom velük (de nem a borotválással kapcsolatban).

2011. okt. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is sok rosszat hallottam a női nőgyógyászokról, de én sem ezzel kapcsolatban. Sőt, én még ilyen butaságról nem is hallottam hogy ilyet mond egy nőgyógyász, hogy esetleg elkaphatunk hamarabb ilyen fertőzéseket...hmm.Nekem férfi nőgyógyászom van és teljesen meg vagyok elégedve vele.Sose szólt ilyen dologért. Szerintem nem fognak szólni, sőt nekem mikor a szülőszobán voltam még mondta is a szülésznő, hogy ó, itt neki nem lesz sok dolga a borotválással. Szerintem e miatt ne aggódj, amúgy meg ez minden nőnek a saját döntése, ebbe már tényleg durva ha ebbe is beleszólnak.
2011. okt. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nő nőgyógyászom van és nem szokott szolni ilyesmiért.

De abban van valami, ha teljesen szörtelen, tényleg hamarabb el lehet kapni a fertőzéseket. Sajnos tapasztalatbol mondom.

Én egyszer láttam egy müsort ezzel kapcsolatban, hogy tényleg szerepe van a szörnek a nemi szerven. Tényleg azt mondták, hogy ez védi a hüvelyt a fertőzésektöl. Mert a baktériumok így kifelé mennek nem befelé a hüvelybe.

2011. okt. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. okt. 2. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!