Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11-12 hetes vagyok, de már...

11-12 hetes vagyok, de már 2-3 hete akkora a hasam, hogy idegenek is észreveszik. Vennem is kellett terhes nadrágokat, mert másba nem nagyon férek bele. Ami viszont furcs, hogy kilóban egyáltalán nem látszik. Más is van így?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a 9. hétben járok de súlyra én sem vagyok több. Viszont a nadrágjaim már rám is alig jönnek fel, bár én még nem látom annyira a pocimon, hogy nagyobb lenne, igaz nem is vagyok túl vékony.
2009. ápr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

12 hetesen már én is kismama nadrágot hordtam,mert akkora volt a pocakom hogy egy régi nadrágom sem volt jó.Pedig az elején a rosszullétek miatt még fogytam is,hizni pedig csak a 22.héten kezdtem.

6 hetes kislány anyukája

2009. ápr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is tapasztaltam ezt az elején, valószínüleg a puffadás miatt. Utána elég lassan nőtt a pocim, kb.24. héttől látszott egyértelműen, hogy babát várok. Most pedig a 30. héttől nő látványosan...

Minden jót Nektek!

33 hetes kismama

2009. ápr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Felkészül a szervezeted a babára, ezért változik. Még most nem is jönnek fel a kilók, egyszerűn változik a tested. A második babánál még hamarabb nő a has!

Ha kényelmesebb a kismama nadrág, akkor hord azt, mindig olyan ruhát kell hordani, ami kényelmes a mamának és a babát sem nyomja!

2009. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pár hetes lehettem, 5-6 híztam 2kgt de azt is azért mert elkezdtem enni, ahogy megtudtam babát várok, addig épp csak bekaptam valamit, és hirtelen a bő nadrágok is kicsik lettek, szűkek. Pedig 2kg igazából mindig volt +-ban addig is. nem volt még pocak sem, meg semmi, csak készült a testem.
2009. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 16 hetes vagyok. Kb. a 11.héttől már rendesen látszik a pocak,azóta persze nőtt is! Ennek ellenére a múlt heti tanácsadáson 1 kg-al kevesebbet mutatott a mérleg, mint a legelső mérésen! Úgyhogy ne aggódj, semmi gond nincs. Fogunk még hízni rendesen! :D

2009. ápr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!