Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írnátok nekem Budapesten egy...

Írnátok nekem Budapesten egy jó 4d-helyet?

Figyelt kérdés
dunakeszi byway kangago babáruház itt voltunk de nagyon nem tetszett.
2011. okt. 6. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
2011. okt. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minimanó Babacentrum
2011. okt. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

Abszolút meg voltam elégedve.

2011. okt. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sokat végig néztem. Az a gond velük hogy drágák és van ahol külön kell a cd-ért és a dvd-ért fizetni.
2011. okt. 6. 13:48
 5/10 anonim ***** válasza:

Hepinet - Péterfy

Ultrahangcenter - Oktogon

2011. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is a 4D genesist ajánlom! 1 órás volt a vizsgálat, nagyon aranyosak voltak, mindent megnéztek! Sőt, még a kukiját is lemérték! :) 12000Ft volt,kaptunk dvd-t egy cd-t a képekről (80 db lett) és egy kinyomtatott képet. Nagyon meg voltam velük elégedve!
2011. okt. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én voltam a Péterfyben, és a 4d genesisben is. Hát rajzolni lehet a különbséget. Igaz a mondás, hogy olcsó húsnak.... a Péterfyben "csak" 9900.-volt, de a vizsgálatot is összecsapták 15-20 perc alatt, a másik helyen 1,5 óra volt, szégyenlős volt a babám, és mindent megtettek, hogy meg tudjuk lesni. Ha az ember elmegy ilyenre sztem, nem szabad sajnálni 2-3 ezer ft-tal többet, azért, hogy normálisan elvégezzék az egészet, élvezzed a babamozit. Ezek úgyis vissza nem térő emlékek, annyi másra elszórja az ember azt a pár ezrest...
2011. okt. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a Pólusban található rendelőt ajánlották. Teljes kivizsgálás amiről papírt kapsz, A dvd-t ők adják, és külön a képekről si egy cd.

11ezer Ft de ez a teljes csomag, van ettől olcsóbb is

2011. okt. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkitől. Marad a Genesis. Elég sokan írtátok azt.
2011. okt. 7. 12:04
 10/10 anonim ***** válasza:
En is a 4d genesist ajanlom. 4szer voltam naluk, teljesmertekben meg vagyok elegedve veluk.
2011. okt. 31. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!