Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig húzhatom igy? 28 hetes...

Meddig húzhatom igy? 28 hetes vagyok, a méhszáj zárt, de a méhnyak a felére rövidült. Az orvosom 2 hetente ellenőriz.

Figyelt kérdés
A védőnőm viszont nagyon megijesztett szerinte nemsokára szülök. -nagyon kétségbe estem :(
2011. okt. 6. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

jajj, ezek a védőnők.....

Az orvosnak kell hinni. Ha ő azt mondja rendben vagy, akkor az úgy is van

2011. okt. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a 20. héten rövidült a felére és a külső is kinyílt egy ujjnyira.

Most 33 hetes vagyok és semmi, de semmi probléma nincs!


Ne izgulj, csak az orvosra hallgass!

Minden jót!

2011. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 28 hetes vagyok, a 24. hét óta nyitva a külső méhszáj már. Senki nem paráztat, mondjuk nekem 3. baba (4 éven belül) a dokim azt mondta, teljesen normális, hogy már nem tart annyira.


Dokid alapos, két hetente rád néz, nem hiszem, hogy aggódnod kellene. Védőnő meg... Annyi hülyeséget összehordanak, ne is foglalkozz vele.

2011. okt. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!