Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mondanátok szép, viszonylag...

Mondanátok szép, viszonylag ritka, de nem idegen hangzású neveket?

Figyelt kérdés
A baba nemét nem tudjuk, igaz, még időnk is van, de a fiamnál sem tudtuk meg, csak a szülőszobán, addig nem mutatta. Akkor csak fiúnév volt a tarsolyunkban, ha lány lett volna, akkor rögtönöztünk volna. Most szeretnénk felkészülni. :)
2011. okt. 7. 14:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
36%
Leokádia! :)
2011. okt. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%

Olívia, Emília, Rella, Alma, Imola, Kincső, Alina

Zalán, Zente, Benjámin, Bertalan,

2011. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
59%
jeromos
2011. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%
Abigél, Adlin
2011. okt. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
55%
Az én kisfiam Ármin Krisztofer, a nagyfiam Adrián. A pocaklakó ha lány akkor Jázmin Lilien, ha kisfiú akkor Gábriel, vagy Florentin lesz. Nekem ezek nagyon tetszenek:) Tetszik még a Dorián, a Benett is:))
2011. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%
Nekem hármasikreim lesznek ,ha lányok akkor Ajsa,Gréta és Lili, ha fiúk akkor Mátyás,Milán és Szilárd.Ha "vegyes"akkor sorsolunk:)
2011. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sok-sok szép név van köztük!
2011. okt. 12. 14:02
 18/18 anonim válasza:
41%

A kérdés régi, de azért írok :)

Az én nevem Angelika. Ritka név, bár ismerek egy lányt rajtam kívül, akit így hívnak.

Ja, és sokféleképpen lehet becézni: Angi, (ebből jött a Bangi ês a Bang), Geli, Gelika, Angeli.

Aztán az angolt kedvelőknek Andzsi...

Van, aki Andzsél-nak hív... :)

Bár a szüleim pont nem becéznek sehogy, ami a nevemből jön, szerintük ez már eleve becézve van a "ka" miatt :)

Mi lett a neve végül a babának? :)

2014. nov. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!