Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más babája is ennyire passzív...

Más babája is ennyire passzív ma? Kezdek kicsit aggódni.36 hkm

Figyelt kérdés

A kislányom jelenleg lakberendezőnek készül - legalábbis hetek óta folyamatosan pakol valamit odabent, érzésem szerint a lépemet és a májamat igyekszik átvariálni... De tegnap éjjel óta alig-alig ad magáról bármiféle életjelet, olykor beficcen egy-egy alélt kis rúgás, de az sem erőteljes, hanem inkább olyan, mint egy simogatás. Éjjel egyszer arra ébredtem, hogy diszkréten eláztam odalent, de mivel alapból irdatlan mennyiségű, átlátszó folyásom van, nem tulajdonítottam neki jelentőséget - ha magzatvíz lett volna, azt csak észrevettem volna a nap folyamán, nem? Hisz akkor továbbra is szivárgott volna... (A méhszáj értékem hétfőn 3000 volt.)

Ma reggelre pedig beteg lettem, eléggé köhögök, lázam eddig még nem volt, pici nátha, de ennyi.

Ez lehet rá hatással? Vagy inkább a front? Más babája is ilyen inaktív ma?


2011. okt. 7. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
az enyém tegnap óta alig-alig mozog, de azért időnként ad életjelet :D
2011. okt. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32 hetes amúgy, és sztem a front.
2011. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia az én kislányom is szeret rendezkedni odabent és ma ő is sokkal csendesebb inkább csak úgy feszegeti magát meg ki-ki dugja valamijét,és hallgattattam vele zenét akkor mocorgott jobban,biztos a front hatott rájuk,meg én mikor náthás voltam egy hónapja akkor is csendesebb volt mintha tudta volna,hogy elég a bajom és inkább nem macerál. :)

Az elázást nem tudom mi lehetett de biztos nincs baj meg gondolom fájásaid nincsenek.

Üdv 33 hetes km.

2011. okt. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem tegnap volt nagyon csendes a lánykám, alig aludtam valamit az éjjel, azt hittem valami baj van vele. Amúgy egy kis örökmozgó, még éjszaka is rengeteget mozog. Hála Istennek ma már minden ugyan olyan volt, mozgott ahogy szokott, bár egyre többet fájdogál a hasam is. Ez biztos a front miatt van. Nyugi, minden rendben lesz! 36 hkm
2011. okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Közben bekagylóztam hozzá szívhang hallgatóval, egyből nekiállt a kisasszony méltatlankodni, hogy miért is nem hagyom tulajdonképpen aludni őt. A jobb lengőbordám bánta a kíváncsiságom. ;)

Nem tudom, mit szólna a hölgyemény, ha én kezdenék az éjszaka közepén méltatlankodni, amiért nem hagy aludni a ficergésével... :)

Remélem, tényleg csak a front.


Boldog babavárást mindannyiótoknak, és egészséges kisbabát! :)

2011. okt. 7. 20:40
 6/10 anonim ***** válasza:
szia én most kezdem a 36.hetet éjszaka 4 oràt aludtam mert felkeltett annyira rugdosott..de mostanäba igy szokott :) :(
2011. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2. voltam, ma már sokkal aktívabb a hercegnő
2011. okt. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Front van:) Nekem most nagyon sokat mozog. De volt olyan is, hogy meg sem moccant:)24 hkm
2011. okt. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Igaz én még kezdő vagyok hozzátok képest! Csak 17 heteske. Nekem kisfiam lesz és kedd óta érzem mozogni. Azóta egyre erősebben. Tegnap meg már annyira erősen rugdolózott, hogy azon gondolkodtam, mi lesz később. Ma is elég aktiv. Az én babaámra így hat a front ezek szerint.

Könnyü szülést kivánok nektek. És boldog babázást utána!

2011. okt. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam tegnap egész nap nem mozdult. Bezzeg, amikor lefeküdtem este aludni..................... Olyanokat tud csinálni, pedig már 37-38 hetes vagyok, elvileg kevés a helye mozogni, de rendesen eldeformálja a hasam néha. Ma megint nem mozgott még.
2011. okt. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!