Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismamik hogy vagytok...

37 hetes kismamik hogy vagytok? Várjátok már a szülést?

Figyelt kérdés
Holnap leszek 37 hetes, október 31-re vagyok kiírva, kislányunk lesz :) Sokat mozog, csuklik. Igazából reménykedek a teliholdban, hátha lesz belőle valami :) Bár tudom, hogy vissza fogom még sírni a pocakos időszakot, de olyan kíváncsi vagyok már, hogy ki lakozik bennem :)
2011. okt. 9. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia én november 5-re vagyok kiirva és màr nagyon vàrom :)nekünk is kislàny lesz :) én nem hiszem hogy vissza fogom sirni a pocakos idöt mivel mai napig szoktam, hànyni és végig nagyon rosszul voltam ;(( alig vàrom màr hogy lässam...ha nem baj elärulod hogy fogjàk hivni??
2011. okt. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, én ma töltöttem be a 37-et, és én is a teliholdban bízom, azt nem mondom hogy várom a szülést, mert egyre jobban parázok. Viszont szeretnék már túl lenni rajta mert egyre nehezebben viselem, meg nincs kedves már mindenféle vizsgálatokra járni. Meg persze már babáznék is :) Igaz lenne még egy-két elintéznivaló, de azok már nem olyan halaszthatatlanok. A lányom 1 nappal telihold előtt bújt ki, talán most is hatásos lesz valamennyire a holdjárás.
2011. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


Én okt.30-ra vagyok kiírva, kislány lesz:))) Sokat mocorog, feszeng és csuklik. Én is nagyon várom már, h kint legyen. Tele vagyok energiával egyfolytában csinálok valamit. A héten 2x is nagyon bekeményedtem, de csak este egészen a combomig kisugárzott a menszi szerű érzés. Egy kicsit már be vagyok ijedve a szüléstől, az emlékek 10 év alatt nagyon megszépültek, de a doki megnyugtatott h ugyan olyan fájdalmas lesz, mint 10 évvel ezelőtt :)))

2011. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 37+3 vagyok, és egyrészről várom, másrészről még "odáznám" a dolgot, amíg lehet... Ez az ötödik baba, úgyhogy 4 kicsi mellett nem unatkozom, és nem vagyok türelmetlen. Sőt, magát a szülést sem várom olyan nagyon... :-) Persze jó lenne már túllenni rajta!

Kitartás mindenkinek, gyorsan eltelik, és higgyétek el, nem kell sürgetni!!!

2011. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia

en november 2-re vagyok kiirva es nekunk is kislany lesz.

Szinte egesz nap mozog, naponta minimum 2-szer csuklik van ugy hogy fel oran keresztul. A szulestol egy kicsit tartok, nem is a fajdalomtol, hanem hogy minden rendben legyen vele is meg velem is. En azert szeretnem a honap vegeig kihuzni, bar 10napja mar 2900g-ra becsultek, nem lesz egy kis baboka

2011. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! A kislányunk 18.-án érkeik, mivel időzített császárom lesz! Nagyon várjuk már, imádtam terhes lenni, de ez az elmúlt 2-3 hét a maga kis keményedéseivel és josló fájásaival már egy kicsit sok volt, úgyhogy nagyon várom már a jövőhét keddet! Nagyon boldog utolsó heteket és könnyű szülést mindenkinek! 38 hetes km
2011. okt. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 F.Adri válasza:
Sziasztok!Én 37/1 vagyok.Nekem péntek óta vannak erős joslók, van, hogy egy darabig szabályosan, de van, hogy rendszertelenül.Énis nagyon várom már, hogy lássam.Ő is sokat csuklik, meg inkább csak helyezkedik.Mikor lesz telihold?Talán Nekem is segít kicsit.A másik két lurkóval nem szenvedtem ennyit, mint ezzel a babóval.Már minden mozdulat fáj, és nehéz.Kitartás mindenkinek!Nemsokára babázhatunk!Sziasztok!
2011. okt. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!