Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székesfehérvár Nőgyógyász...

Székesfehérvár Nőgyógyász 2011-ben, rendelés, első találkozás, bejelentkezés--idő? Terhesgondozás?

Figyelt kérdés

Egy éve költöztünk a megyébe,így senkit nem ismerek jön a kistestvére 20 hónapos kislányomnak ..egyenlőre van egy pozitív tesztem,és egy pár kérdésem.

Nekem a védőnő Dr Rubliczky Leventét ajánlotta,érdekelnének az árai..többek között az első találkozásé..

Van egy problémám is..véralvadás betegségem van,(leiden hetero) előző terhességemnél szúrtam magam alvadásgátlóval akkor a haematologus azt mondta a köv .terhességnél már az elejétől fogva kell használnom...most van gondom, ha bejelentkezek a

Dr Rubliczky Leventéhez lehet kell várnom heteket..első alkalomig ,gondolom akkor csinál uh-t és elküld vérvételre..meg vesz cytologiát ennek magándokiként az ára szerintem elérheti a 20 papírt..mint magánorvos lehet nem irhat nekem clexant fel.hanem elkéne küldjön hematológiára ajánlásért.ami hetekbe kerülhet---mire bejutok.--(elözö terhességemről úgyan megvan az ajánlás dehát gondolom friss kellene)..és ha a hetek alatt történik valami baj velem ebből kifolyólag elvetélek???

Akkor feleslegesen vártam a magánrendelésére heteket és fizettem ki jó sokat a vizsgálatokra kora terhesként.. először menjek sztk-s rendelésre csak úgy ahol megállapítják a terhesség tényét és elvégeznek mindenféle vizsgálatot ingyen ?

majd ha már megjártam mindent és a védőnőt a kis könyvért utána jelentkezzek be Fogadott orvoshoz,

Szeretném ha lenne orvosom az előző szülés ugyanis komplikált volt..császár...2 hónap felépüléssel..Segítsetek kérlek ,hogyan kéne csinálni..

Amelyik megyéből jöttem ott nem úgy van mint itt ,hogy a kórházban is mindig más rendel ,ott simán végiglehet egy gondozást egy ajtónál egy dokinál csinálni nem 1000 orvos lát, és ráér az ember a 30 héten is fogadni orvost.

Lehet járni sztk- ba a megyén belül többe is és kórházba is az sztk ba.

Mindig egy doki rendel ott is ,

Itt kicsit félek ugyanis egy ajtónál mindennap más van ezért sem jó hogy csak úgy járjak sztk.ra..


2011. okt. 9. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem akkor mindenképpen sztk-s rendelésre kellene menned először.A család és nővédelmi központban a Várkörúton mindig tudsz ugyanahhoz az orvoshoz járni.Ha jól tudom 9ig kell odaérni mert utána már nem fogadnak,mert sokan szoktak oda járni.Ha jól tudom itt 20.hétig lehet dokit választani.2009-ben szültem akkor így volt.A magánrendeléshez nem tudok hozzászólni,mert nem ismerem.De itt rákeresel a nevére lehet,hogy tudsz informálódni!
2011. okt. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én tudom ajánlani meg az ifjabb Orosz doktort, én nála szültem két hónapja és csak legekben tudok beszélni róla. Fiatal, de nagyon maximalista orvos. Én nem vagyok leiden-es de boktem magam végig mert csúnya visszereim lettek és mar volt egy koraszulesem, és a dokim azonnal felírta. Nem kell hozza ajánlás. Viszont neked mar tenyleg fontos lenne hogy használd! Az ifj. Orosznak szerdánként van maganrendelese, ha holnap felhivod, és elmondod mi a helyzet szerdára azonnal ad időpontot, de könnyen lehet hogy a sürgősség miatt behiv kedden a kórházi rendelesere
2011. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs rosszat nyomtam! Szóval, ha gondolod, írd meg az email címed és megadom a számát. De a Rubliczki is tenyleg jó orvos és ő is azonnal felirja neked a clexant.
2011. okt. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,irtam mailt is nektek lányok..

igazából nagy gond az ,hogy vidéki vagyok -busszal az út egy óra feh várig

-ha nincs itthon az autó mert férjem azzal dolgozik...

eleve az a du-esti magán nekem nem megy nem szivesen boklászom egyedül egy olyan városban ami mellett nem rég lakom és nem is ismerem,meg magamat sem ki..csk auchanig..

kislányom mamára hagyom igy az sem tudna elkisérni ha férjem dolgozik ez gáz..

legalábbis nekem ez nagy baj pedig már 31 múltam:)

..a másik szintén amit irtam

okés ha most sikerül is elmennem mert valahogy összejön mindenféle vizsgálat ami a terhesség megálapitáshoz kell ,pl uh-manuális vizsg-cytologia 15-20e ft.

.ha még nem lesz szivhang 2 hét múlva megint 10e?

aztán lassan 12 hetes leszek akkor meg kötelezö uh megint 10 ezrekért?

durván egy hónap alatt sok ezer..+ beutazás sajna annyira nem állok jól anyagilag sem:((

ja és a leiden nem jött szóba még,

ha közben valami baj érne minketa hetek alatt akkor ez mind felesleges volt mert nemhogy a kockázatra koncenrtáltunk volna.

Ma beszéltem védönömmel aki aztmondta szerinte kell a szakorvosi vélemény hogy fel lehessen irni a clexant,és mivel nekem van még Esztergomi haematologustol de több mint egy éves új kell na mivel terveztük a babát én már voltam 1 hónapja haematologián ahova egy hó volt a bejutás is --hogy mire összejön ne legyen gáz,---

de elküldtek a trombozisközpontba ahova nov 16 van idöpontom addigra számitásom szerint 10 hetes leszek ami elég gáz:(mivel az elejétöl kéne használjam elözö haematologusom állitása szerint.

Nem tudom feliratni csak megy az idöm:(

Azért gondoltam egy olyan dokikára is mint akihez én jártam kom egom megyében a kórházban csak szülést vezetett de ott nem rendelt csak vidéki rendelökben 2 helyen,mindennap ö volt egyik városban délelött a másikban du felváltva a napokat ö csinált nst-t is adott táppénzes papirt,beutalokat kiirta a clexanom mindent elintézett és ráértél a 30 hét körül megfogadni szülésre akár programozott császárra is kicsivel tööbb pénzért onnantól hivott egyszer 2x magánra többet nem itt nincs ilyen doki??

minden vidékinek kötelezö fehérvárra bemenni?

Nincs egészségház a környéken?

20 helyre kell menni 20 emberhez egy várandóság alatt??

Ez elég velős volt :)

Köszi a segitséget.

2011. okt. 10. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!