Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehetett ez a fájdalom? 37 km

Mi lehetett ez a fájdalom? 37 km

Figyelt kérdés
Tegnap este többször is a bal szeméremdombom felett fájdalmat éreztem már másodpercre. Nem tudom leírni ezt az érzést, nem nyilallt, hanem fájt... :) Ez jóslófájás lehetett? Vagy valami más? Fogalmam sincs milyennek kellene lennie a jóslónak.
2011. okt. 10. 07:39
 1/2 anonim ***** válasza:

a jóslófájás/fájás méhösszehuzódás, mikor érzed h az egész méhed megfeszül-keményedik.

ha csak egy ponton fájt akkor szerintem ez nem az volt. lehet h ékelődik be a kicsi fejecskéje, és megnyomott vmi ideget vagy ilyesmi.

2011. okt. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Akkor ezek szerint tényleg beékelődés volt, mert amikor fájt, akkor mocorgott is közben.
2011. okt. 10. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!