Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 4 kilo feletti súllyal...

Ha 4 kilo feletti súllyal születne meg a babám, akkor is jó lesz rá az 56-os méret?

Figyelt kérdés
Vagy inkább vegyek nagyobbakat is?Még csak 29 hetes vagyok.De már kezdenék vásárolgatni.Félő hogy nagy lesz a baba,mert én teljesen ugyan az vagyok,mint az anyukám.Az egész terhességem ugyanúgy zajlik,mint neki annakidején,és például az öcsém 4 kilo 75 dekával jött a világra:)Rám pedig már most rámszólt a nőgyógyász,hogy elég lesz már a hízásból.Eddig 15 kilot sikerült magamra szedni.
2011. okt. 10. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz rá jó, az 56-osból bőven elég 2-3 bodyt venni.
2011. okt. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ha elkezdesz vásárolgatni akkor látni fogod hogy a méretek nagyon külömbözöek. Elöször olyat vegyél ami nagyon tetszik, ha csak 62-es méretben van az sem baj, mert nagyon hamar kell. Nekem a lányom 3915-el született de volt olyan 56-s amit 3 hónapig használt és volt olyan ami eleve rá sem ment.

viszont a 62-esnél még nagyon kicsi lesz a baba és nagyon gyorsan jön majd ez a méret és semmi kedved nem lesz egy egész nagy bevásárláshoz, így mindenképpen érdemes 62-es méretet beszerezni. 68-t már nem annyira mert addigra már tavasz lehet és más stílusu ruhák kellhetnek.

2011. okt. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

el kell keserítselek a te hízásodnak nem sok köze van a babához. 29 héten 15 kiló nagyon sok. De ezt te saját magad híztad, a baba méretének ehhez nincs köze. Én 4 kilós babával 10 kilót szedtem fel, mindkét terhességemél, pedig nem fogtam vissza az étkezésemet igaz nem is kezdtem zabálni.


A másik pedig a ruháknál nem annyira a méret számít, hanem a fazon. Illetve az én gyerekeimnek nagy volt a fejük és a vállszélességük, így merev nyakú-merev vállú body-ba, pulcsiba, pólóba beletuszakolni sem tudtam őket, lehetett bármilyen a méretük. Van olyan egyébként 68-asnak méretezett body, amit még a 4 éves fiamra ráadtam hideg téli éjszakákon, hogy védje a derekát.

2011. okt. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én összesen 4 kg-t híztam, mégis 4 kiló fölötti és 58 centis babám lett, vagyis nem lettek jók az 56-os rucik neki. Szerintem sincs kapcsolat a te hízásod és a baba súlya között. 56-os méretből egyébként se szoktak sokat venni, mert nagyon hamar kinövi.
2011. okt. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem igazán, nekem egyikre sem volt jó(57 és 56 centivel születte) 4,4 és 3,95 kilóval
2011. okt. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, akkor nem! Szerintem 56-osból csak pár darabot vegyél, ha esetleg több kell, utólag is tudsz venni! De az 5-ost olyan hamar kinövik, hogy felesleges!
2011. okt. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A, hogy te mennyit híztál, abból nem lehet következtetni a babád súlyára!
2011. okt. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem válaszolóval. A te súlyod nincs összhangban a babával. éN egész terhesség alatt fogytam. Összesen 13 kilót. Veszélyeztetett terhes voltam emiatt és a dokim azt mondta hogy a baba nem fogja elérni a 3 kilót sem. 41+4 re született meg természetes úton 4100 grammal és 58 centivel. Úgyhogy kapásból selejtezhettem ki az 58-as rucikat. Azt tudom tanácsolni énis hogy pár darab legyen mindkét méretből
2011. okt. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én babóm 4120 grammal született és 54 cm volt, kb 3-4 hétig hordta az 56-os méretet, de tényleg nem kell sok belőle, főleg ha előre tudod hogy nagy lesz a baba.
2011. okt. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!