Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha fáj a hasam,...

Normális, ha fáj a hasam, mikor lehajolok vagy legugolok?

Figyelt kérdés
Akkor is érzek ilyen nyomást, ha ülök, vagy fekszek és nem kényelmes pozícióba vagyok. Biztos a méhemet érzem, de annyira ijesztő. Nektek is volt ilyen tapasztalatotok? 15+4h km
2011. okt. 10. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
14 hetes vagyok 2 hete voltam magándokinál 1 hete genetikain. Ma megint megyek a dokihoz mert így vagyok én is csak már mindig fáj a hasam csütörtök óta. Én nem bírom idegekkel, hogy mitől lehet ez a 2. terhességem az első koraszüléssel végződött úgyhogy én nem reckirozok. Jó valahol verem a fejem a falba hogy megint egy 10 es a dokinak mert parázok de akkor mi van ha baj van?
2011. okt. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szia!

Én jövő héten megyek a dokihoz, úgyhogy én már azt kivárom, de érzem, hogy nő a hasam és ezért lehet. Csak nagyon zavar és kicsit aggódok, h talán mégse ez miatt lehet! És pont ezért kérdezem én is itt, hogy megnyugtassam magam, hogy hátha másnak is volt. :) Nyugodj meg te is, vagy legalább is próbálj. Írj, hogy mi volt veled. :)

2011. okt. 10. 15:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond nincs, én nem tudok oldalt-hason feküdni, mert érzem hogy nagy a hasam és bár nem fájdalmas, de kellemetlen érzés, ahogy írod, nyomásszerű.

Nekem folyamatosan vannak még menstruáció feeling görcseim, és olyankor annyira fáj a derekam, hogy majd megveszek. A pihenés sokat segít, nekem az jött be a legjobban, bár nyilván ha még dolgozol (ahogy én is), akkor nem annyira egyszerű.

Ha félsz, szerintem hívd fel a védőnőd vagy az orvosod, hátha mondanak valami használhatót.

19+4 km

2011. okt. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a választ! :) Annyira nem félek, csak kellemetlen volt az érzés és meg szerettem volna róla győződni, h normális amit érzek! Ezek szerint igen :)

2011. okt. 10. 15:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az elején olyan 10-12hetes koromban fájdogált a hasam, tüsszentéskor benyilalt, vagy ha hirtelen keltem fel.Söt, még semmi pocim nem volt mégis takaróval a lábam között aludtam, de elmúlt.sztem ez normális, bár nem vok orvos.ha megnyugtat beszélj az orvossal, de ne parázz, mert azzal csak feszültebb leszel és az a bébinek sem jó. 17h km
2011. okt. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. voltam dokinál Minden rendben Hála Az Istennek mindent megnézett uh-al manuálisan. Lemérte uhal a méhszájat a babát minden ok.

Nem bántam meg hogy elmentem mert így nyugton vagyok. Azt mondta nem tudja mitől fájhat a hasam találgatni meg nem akar mert a lelki dolgoktól /beképzeléstől/ az izomhúzódásig illetve a méh tágulásáig minden lehet.

Ok benne van egy tízesben de vidáman feküdtem és vidáman ébredtem nem úgy mint az elmúlt napokban. Persze anyám lehülyézett hogy minek hordom a pénzt a dokinak feleslegesen de nekem ért ennyit. Szóval Don't worry be happy! Jó babavárást...

Ja amúgy megspórolhattam volna az utat ha 12 hetesen megvizsgáltattam volna a méhszájat mert azóta parázok hogy nem nézettem meg, holott már akkor 2 hete is húzódott a hasam és az első babámmal is állandóan keményedtem úgyhogy szerintem rám nem árt rám nézni.

2011. okt. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) Örülök, hogy minden rendben van! Vigyázz magatokra! És jó babavárást!
2011. okt. 11. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!