Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babánkat várjuk, most...

Első babánkat várjuk, most kezdtük el nézegetni a babakocsikat. De annyi féle van. Nem tudom melyik lenne a megfelelő. Hasonló kritériumokkal kinek melyik típus vált be?

Figyelt kérdés
Főbb szempontok: átfordítható tolókar, sportkocsivá lehessen alakítani, ne legyen nagyon nehéz (lépcsőznöm is kell majd vele).
2009. ápr. 30. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi Roan babakocsit vettünk, mindennek megfelel, amitt írtál, talán az emelgetés lenne nehezebb, bár igazából még nem próbáltam, hogy milyen nehéz.

De nagyon masszív, nagy kerekekkel, ami sokat számít.

Nagyon szépeket lehet venni, több fajta van.

A Google-ba rákereshetsz, ha gondolod.

Boldog babavárást!

2009. ápr. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekünk ilyen van:

[link]

Problémáink:

-nem átfordítható a tolás irány, így van hogy a nap a szemébe süt

- nehezen szétnyitható

- nagy helyet foglal még összecsukva is

- csak a vázat lehet összecsukni, így nagyon problémás az autóba betenni (2 emberes) és nehéz is

- ezért nekünk vennünk kell egy hagyományos lapra csukhatót is, ha egyedül szeretnék menni valahova

2009. ápr. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindenképp Bergont akartam, mert újszülött kortól használható, olyan nagy, hogy sokáig elfér benne fekve is a baba, van hozzá lábzsák, így teljesen védve van télen is, viszont az autó csomagtartójába nem fér be. A súlya is elég nehéz, de nekem lépcsőzni nem kell, mert kertes házban lakunk. Egyetlen hátránya, hogy nem tudom szállítani. Nézz meg több félét mielőtt döntenél!

2009. ápr. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na én is ilyen gondban vagyok! Én is néztem a Bergont, a kocsink kombi így beleférne a csomagtartóba, a házban van lift, így max 2 lépcsőfokot kéne emelnem. De néztem még a Graco-t is. Nehéz választás lesz az biztos.
2009. ápr. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ugyanez a problémám volt nekem is. Sokat megnéztem, a párom szerint szinte babakocsi "szakértő" lettem.

Nagy kerék a terep miatt, átfordítható tolókar, sportkocsi funkció, könnyű textil mózes (a cipekedés miatt mert van tárolónk, de így is kell lépcsőzni, a buszról nem is beszélve).


Mi a Henry babakocsit vettük meg. 10-11 kg-ra mértük téli felszereléssel, nagyméretű tömör gumikerékkel, könnyített vázzal. Ennél könnyebbet sajna nem találtunk.

2009. ápr. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még egy szempontot ha javasolhatok: lehessen bolygósítani az első kerekeit, sokkal, de sokkal könnyebb azzal közlekedni!!! Ha mindkét pár kerék fix, minden egyes apró irányváltoztatáshoz meg kell billenteni a kocsit. Nyilván akinek ilyen kocsija van,már megszokta, de nekem még nézni is rossz, ahogy küzködnek az anyukák az ilyen kocsikkal.
2009. ápr. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én azt tudom tanácsolni, hogy menj el egy nagyobb áruházba és sokfélét nézzél meg, próbáld is ki, amennyire lehetséges a üzletben. a babakocsivásárlás nem egyszerü, nekem 10 hónapos a babám, de már a 3. kocsit vettük meg, s ez sem a legtutibb. én még nem találtam olyat, ami minden szempontnak megfelel. végül interneten rendeltem, mert a városunk bababoltja monopólhelyzetére tekintettel horror árakon árusít, de előtte elmentem és megnéztem, megfogtam, felemeltem, kipróbáltam, majd hazamentem és megrendeltem. mint írtam, ez sem tuti, van, ami nem tetszik benne, de talán bennem van a hiba és nem is létezik olyan babakocsi, ami nekem megfelel.
2009. ápr. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha az ár nem számít akkor a Red Castle Whizz és a Chicco Trio S3 közül válassz! Kb. 200 000 Ft mindkettő
2009. ápr. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is első babás vagyok.Sokat gondolkoztam rajta.A neten órákat töltöttem el azon,hogy megtaláljam a megfelelőt.Hiába lakunk megyeszékhelyen kevés a babakocsi bolt és a választék.Na persze 100000Ft felett azt kapsz amit csak akarsz.De nekünk erre nem futja.Mi ezt vesszük meg:

[link]

A súlya kb.12-13kg.Bár lehet ez túl nehéz lesz neked.Sok sikert kívánok a döntéshez.És Boldog babavárást.

25 hetes

2009. ápr. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia mi a Titi trion 3in1-et vettük meg,mert mindezek a feltételeknek megfelel.Nagyon könnyű,mindössze 9!kilogramm,bolygósitható első kerék,könnyen összecsukható,van hozzá mózes,sport és kocsiülés,most akcios a Babaszafariban 65000FT

Boldog babavárást Nektek!

2009. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!