Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem szereti a párom kezét?

Miért nem szereti a párom kezét?

Figyelt kérdés
Mikor mozog a baba és ráteszi a kezét akkor egyből abba hadija. Pedig olyan vicces és kellemes mikor annyira kinyomja magát és végig húzza. Nálam nem marad nyugton. Pedig olyan jó lenne ha érezhetné ő is. Szokott rugdosást érezni. De általában ha rárakja a hasamra a kezét elalszik vagy csak simán abba hadija.
2011. okt. 10. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálunk is pontosan ugyan így volt már az első babánál is, és most a másodiknál is így van.

Azt sem tudom,honnan érzi ha érzi egyáltalán hogy za nem az én kezem,mert már össze vissza trükköztünk hoyg szinte ugyan olyan lehellet finoman tegye oda kezét mint én...mégis abbahagyja a mozgást.

10 alkalomból 9x.

2011. okt. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
hadija???? ez milyen szó?
2011. okt. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk meg úgy van, hogy ha nem mozog a baba, akkor párom ráteszi a kezét a hasamra és egyből elkezd mozogni. Bezzeg ha én ráteszem.....:D érdekes dolgok ezek:)
2011. okt. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Masodik te azt hiszem nezed ki milyen hibakat ir ki! Nincs jobb dolgod? Egesz nap masok kerdeseit javitgatod? Csak sajnalni tudlak!!!!!!!!!!!!!!!
2011. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hidd el nálunk is sokszor van így! Igazából szerintem idegen neki az apuka érintése valamilyen szinten. Amikor apa ráteszi a kezét a hasamra néha méltóztatik az uraság 2-őt rúgni aztán abbahagyja. Huncut baba az biztos! :)
2011. okt. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezzel mi is igy voltunk a legelejen, sot gyakran ha mar nem tudtam hogyan altassam el hogy vegre en is alhassak apa kezevel a pocakomon aludtam el. 35het-tol viszont teljesen megvaltozott, most mar apa is megfoghatja neki is kinyomja magat, bar egy kicsivel tobbet kell kerlelni, de idegennek a mai napig meg nem mozdulna

37 h km

2011. okt. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!