Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baj, ha sokat keményedek?

Lehet baj, ha sokat keményedek?

Figyelt kérdés
Már legalább 3 hónapja nem szeretkeztünk a párommal, mert az orvos megtiltotta. Egyéb más módon lehet örömet szerezni, de a behatolás tilos volt. Újra minden rendben van, de most meg sokat keményedek. Szerintetek lehet baj, ha csiklóval elélvezek, mert borzasztóan bekeményedek olyankor. Szedek magnéziumot, de még így is előfordul!
2011. okt. 11. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:

ez egy jó kérdés, hasonló cipőben járunk mi is. Szerintem lehet akkor is akár méhösszehúzódás, de tuti, hogy hatással van rá.

Hányadik hónapban vagytok?

2011. okt. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már a 6. hónapban járunk! És ti?
2011. okt. 11. 11:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan, hogy nagyon bekeményedett orgazmus után. De nem ez volt a jellemző. Vegyél be este magnéziumot és amennyire tudsz lazulj el, próbálj meg nem a babaára figyelni. Drukkolok, hogy ki tudjátok még élvezni kettesben az időt! :-)))
2011. okt. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egen... ismerős.. nekem ezért kellett lemondani erről az élvezetről is..:( már majd megveszek....:(((((((((((
2011. okt. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vok.: Mi még csak 3 hónaposak vagyunk. És egy klassz este után elkezdtem vérezgetni--> aztán stop. Pedig óvatosak voltunk, de a baba nem élvezte annyira, mint mi. DE nagyon nehéz már alig bírjuk, de most ez a helyzet. Várjuk, hogy feloldják az ítéletet.
2011. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy sokan járunk ebben a cipőben! Akkor hát marad a fantáziálás és később a frusztráció...:(


Boldog Babavárást és Jó Egészséget mindenkinek!

2011. okt. 12. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!