Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismamik, hogy vagytok?

27 hetes kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Ki ,hogy érzi magát,közérzet,mekkora most a pocak?

És a baba?

Mi másfél hete voltunk(25hetesen) dokinál akkor voltunk 811 grammosak,és 32 cm hosszúak ,jah és kisfiú :)


2011. okt. 12. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia


A 27. hetemet taposom én is.

Óriási a hasam, más fele ekkorával megy szülni -doki szerint nagyon meg van nyúlva az izom és a méhszalaok, ezért előre esik a hasam. Ez húz is, és nehéz is mozogni így.


Baba fiú lesz és már a második gyerkőc. 25 hetesen voltunk mi is dokinál, de szerintem nem jól mérte mert csak 550 grammot írt fel. Csütörtökön megyünk babamozira ahol meg foják mérni, számítok egy olyan 900 grammra legalább. A hosszát nem tudom.


Már haztím 11 kilót, de a lányommal anno 25 lett a vége, úgyhoyg remélem most addig nem jutok el.

2011. okt. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs nagy hasam. Reggel nem annyira nagy estére egy kicsit nagyobb lesz. Biztos az egész napi étel :) Fiú lesz. Első gyerek. Ezt a képet 26hetesen csináltam. Jól érzem magam.

[link]

2011. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én vasárnap leszek 27 hetes, a blogomban láthatsz egy 26 hetes pocakfotót és egy 22 hetes 4d-s fotót.
2011. okt. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A blog:-)

[link]

2011. okt. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 26hetes vagyok. A pocakom nem olyan nagy, amikor elmondom, hogy már a 6.hónapban vagyok akkor csodálkoznak. Kislányom lesz, első baba:) én nem igazán híztam még, pedig rámférne.
2011. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!