Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 6hete ultrahang...

Terhesség 6hete ultrahang szerint meg 5hét a többi lent?!

Figyelt kérdés
tegnap voltam dokinál csinált ultra hangot és az uhá szerint 5 hetes vagyok én szerintem meg 6 petezsák látható embrió 5mm sziv hang sejthetö agusztus 29 volt az utolsó mensim ez jo nem értem mi az hogy sejthető és nektek mekkora volt a baba ilyenkor és volt már szívhang?
2011. okt. 12. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
En csak annyit tudok mondani hogy 7-6 hetesen csak 7 hetesnek mondta a gep es valoban annyi mert kesobb volt
2011. okt. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Peteeresem ! Amugy 6 hetesen voltam es nem volt szivhang ra egy hetre meg volt
2011. okt. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A korai ultrahangok pontosak szoktak lenni, de +/- néhány nap tévedés még ott is belefér. Tudni kell, hogy a baba valódi kora ennél két héttel kevesebb.
2011. okt. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció szerint vagy 6 hetes nem?? A baba nem akkor fogan mikor menstruálsz,hanem utána én 6és fél hetesen mentem uh-ra és 4 hetesre mondta a babát. Később fogant. Majd mikor mentem kontrollra, doki számításai szerint 8 hetesnek kellett volna lenni a babának, mérete alapján már 9hetes volt és szépen vert a szíve,már ott kapálózott:)
2011. okt. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van.... igaz az utolsó menzitől számolják ,de azt is hozzá teszik hogy +/- 2hét.Ezen ne aggódj!Kellemes babavárást!
2011. okt. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 6 hetesen mentem az én számitásom szerint dokihoz és nekem is 5 hetest mondott anno. Akkor volt 2mm-es. És csak sejthetőnek írta a papiromra. Nekem később van peteérésem, így volt érthető a dolog. Lehet neked is később fogant.

Mindig le is volt maradva az én babám a velem egy koru kismamákkal. De 16 hetesen meg már ugy rogott, hogy csak néztem ki a fejemböl. Nyugi a tied is utol éri majd a többit! 18 hetes kismami!

2011. okt. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!