Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokat csuklik a babám, de...

Sokat csuklik a babám, de legfőképp akkor ha guggolok és felállok vagy ha hajolok és felállok. Lehetséges hogy azért mert nyomom?

Figyelt kérdés

Azt mondták,hogy nyeli a magzatvizet és ha sokat sikerül lenyelni akkor csuklik.De nekem rendszeresen akkor kezdi el ha guggolásból vagy hajolásból állok fel..van hogy naponta 6X-7X..

32hkm..


2011. okt. 12. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat csuklott a babám,de igazából én erre nem figyeltem hogy mikor kezdi el.Gondot nem jelent.Azt mondják az jó,így tanul nyelni,ebből is látszik hogy jól fejlődik.Kellemes babavárást!
2011. okt. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia

a napi 3-4 csuklas nalunk is megvan. Nekem foleg akkor ha mar regota az egyik felemen fekszem vagy ha felhuzott terdel vagy torokulesben ulok a kismamatornan. Szoval van ilyen masnal is es csak bizni tudok hogy nem baj, probalom elkerulni ezeket a helyzeteket

2011. okt. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!