Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit vesztek a...

Milyen babakocsit vesztek a babának? Márkája?

Figyelt kérdés
Akkora a kinálat ogy nem tudom milyet válasszak
2011. okt. 13. 21:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem ilyen volt, majdenm 3 éve is ennyibe került, több mint 2 évig használtuk:

[link]


amilyet nem vennék:

-lengyelt

-nem bolygókerekest

-nehezet

-mózeskosarast

-aminek laul kicsi a pakolókosara

2011. okt. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
espiro vector-kék szinben:)
2011. okt. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Peg Perego Pliko P3 van. A második gyereket fogja most szolgálni. Van hozzá mózesem is és hordozóm is, nagyon szeretem. Teszveszen használtan lehet nagyon olcsón kifogni mert újonnan elég drága.

http://www.youtube.com/watch?v=uHjjo1aAOpM&noredirect=1

2011. okt. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát igen ez a peg pergo naon jol néz ki meg az ára is:(én anna hiluxot néztem ami pont lengyel olyat mértnem vennétek??ja meg pier cardint de egy ismim szidja szoval ilyen se lesz
2011. okt. 13. 22:08
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is Peg Perego Pliko P3 van, nagyon szeretjük. Nekünk is van hozzá mózes és hordozó. Vaterán vettük, mert újonnan tényleg elég drága. :( Ennek ellenére, nagyon elégedettek vagyunk vele, nem volt vele semmi gond, és már a 3. gyereket szolgálja. :)
2011. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

22:11-es vagyok.

Részben egyetértek az 1. válaszolóval, hogy:

-ne lengyelt

-ne nehezet

-ne olyat, aminek nagyon pici a kosara


A bolygókerék meg attól függ, hogy jó-e, hogy milyen terepre kell. Mert beton, aszfalt úton, városban, kisvárosban jó. De terepre, homokba, kavicsba, kis faluba már nem előnyös, oda jobbak a nagy kerekű, nem bolygósítható kocsik.

A lengyelekkel az a gond, hogy általában nagyon nehezek, nehezen irányíthatóak, nehéz kezelni őket (kölcsönbe kaptunk egyszer egy lengyelt, borzalmas volt, és a többi ismerős anyuka, akinek ilyen van, csak szidja).

A mózeskosarat pedig nem értem, hogy miért nem jó, nekünk semmi gondunk nem volt/nincs vele, sőt! :)

2011. okt. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nagyon jók, viszont elég drágák a Quinny babakocsik, ABC Design, Peg Perego, Concord.

Ha most várnám a babámat, én sem vennék mózeses babakocsit, mi egyáltalán nem használtuk, a kislányunk nem szerette. 2 funkciós bőven elég, aminek vízszintesig dönthető a háttámlája. Pl. Peg Perego Skate, annak asszem a mózese lesz később a sportrész, valahogy át lehet alakítani.

2011. okt. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hauck malibu...
2011. okt. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ABC Design 3 Tec!

Nemrég vettük meg, decemberre várjuk a Tökit!:)

2011. okt. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom még, de elvárásaim vannak azért:

pl: ne legyen bolygókerekes- sógornőmnek az volt és egy rémálom volt tolni.

Nagykerekű.

A Baby Merc babakocsik nagyon tetszenek.

2011. okt. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!