Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak huvelyi ultrahangal...

Csak huvelyi ultrahangal tudjak megallapitani a korai terhesseget?

Figyelt kérdés
Vagy hasival is?kb 5 hetes terhes vagyok,meg nem voltam orvosnal mert meg korainak tartom,szeretnem ha elmennek es mar lehetne latni nem csak a petezsakot!Bar nagyon izgulok,hogy minden rendben legyen mert mar volt miss.ab. Nem szeretnem a huvelyi ultrahangot!Anyosom mindig azt mondja,nem szabad engedi,hogy ilyen koran hozzam piszkaljanak,mert az baj.Szerintetek igaz,mikor menjek eloszor?
2009. máj. 1. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Tesztel, vérvétellel lehet a korai terhességet biztosan megállapítani.

6. héten csinálják az első ultrahangot.

Ne félj tőle, gondolj bele, hogy egy szeretkezés sokkal vehemensebb "piszkálás" mint egy hüvelyi ultrahang. Pedig attól se lesz a babaának semmi baja. (A mama pedig örül neki :)

2009. máj. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!Elöször is grat a babódhoz:)

Jolteszed h vársz.a 6.hetet várd meg.növérem 5hetesen ment,semmit nem láttak,volt nagy ijedtség h méhen kivüli,de 6 hetesen már 8mm-es babót láttak:)

semmi baj nem lesz a hüvelyi uh-tol.max a nönek kényelmetlenebb,de ki lehet birni:)

Nálunk Balatonon 12.hétig hüvelyi uh van.

Boldog babavárást!

27 hetes km:)

2009. máj. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat,nagyon kedvesek vagytok!

Boldog,nyugodt babavarast kivanok!

2009. máj. 1. 09:33
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Szia. Pont 5 hetesen voltam alkalmassági vizsgálaton a munkahelyemen (2 évente kell nekünk) és a belgyógyászati vizsgálat hasi uh volt. Ott már látszott a petezsák. Szóltam a dokinak hogy úgy néz ki terhes vagyok és esetleg nézzünk már el arra is, és már ott volt a 7.7mm-es petezsák. :) Még képet is adott, nagyon jó fej volt. De a hüvelyi uh-tól sem lesz semmi baj, ha az lenne akkor nem csinálnák, ha meg mégis baj lesz nem az uh-tól!

Van akinek még nem látszik a terhesség még hüvelyivel sem, így az a biztosabb. Nem kell félni tőle. Nekem az első terhességemnél is hüvelyivel nézték meg, de sajna elment a baba és nem az uh miatt, más okból (PCOS) és a mostani terhességnél is hüvelyivel nézték és most 17 hetes vagyok.

De amúgy dokihoz még ráérsz menni 1 hét múlva, ha nincs semmi panaszod.

Gratula a babához!

2009. máj. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!5 hetesen voltam először hüvelyi uh-n és fél cm volt a babám.


18hetes pocis

2009. máj. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!