Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnál is volt így? Bővebben lent

Másnál is volt így? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Most vagyok 4+5 napos. A kérdésem az, hogy kb a nemvárt után 2 napig volt mindjárt megjön érzés, meg ami ezzel jár. Itt fájt- ott fájt olyan nehéz és furi volt a méhem. Most hirtelen nem érzek semmi ilyet, olyan mintha

nem is lenne baba. Tesztem erősödött még

tegnap előtt is! Ez normális? Voltatok ti is így? Ugye ez nem baj?


2011. okt. 14. 07:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is fájt, szinte görcsölt is a hasam, fájt a mellem, aztán elmúlt, aztán megint fájt, pár nap múlva meg nem maradt abba, most is fáj. Sőt, két nappal a nem várt előtt még barna folyásom is volt, azt hittem megjön, de hála Istennek nem jöt!!! 8+1hkm.
2011. okt. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is kiírhattam volna. Én is pont ezen aggódom. 4+6 napos vagyok és pontosan így volt, ahogy írtad. Kb. 2 napig éreztem a mindjárt megjön érzést, aztán mintha elvágták volna. Én hétfőn teszteltem utoljára, szép erős lett. Kedden fogok dokihoz menni.
2011. okt. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Abban bízom, hogy ez csak azért van, mert befejeződött a beágyazódás, vagy a szervezet "rájött", hogy nem kell mensire készülni.

Kedves utolsó, majd írd meg mi volt a dokinál! Én szerdán fogok menni!

2011. okt. 14. 07:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Bízom benne én is, hogy ez nem baj. Nem pecsételek, nem vérezgetek, úgyhogy baj nem lehet, úgy gondolom. Mindenféleképpen írok kedden, hogy mi volt.
2011. okt. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nálam sincs semmi barnázás, vérezgetés, semmi. Reméljük tényleg minden rendben. Meg az nyugtat, hogy ha más is van így, akkor nagyobb az esélye, hogy ez normális dolog :) Kíváncsian várom mit fog látni a dokid! :)
2011. okt. 14. 16:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Megjártam a dokit. Petezsákot láttunk szikhólyaggal. Nov.8-án megyek vissza, addigra már remélhetőleg lesz szívhang is. Te is írd meg majd, hogy veled mi van.
2011. okt. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál, és gratulálok! :) Én holnap megyek dokihoz, majd írok én is hogy mit látott. Én ma is csináltam egy tesztet, csak úgy, és nagyon erős csíkom lett majdnem rögtön! :)
2011. okt. 18. 20:10
 8/8 A kérdező kommentje:

Megjöttem én is a dokitól! Minden rendben, nálam is van petezsák. Egyelőre még ennyit látni. Nekem 4 hét múlva kell visszamennem, akkor már megírja a papírokat, és mehetek a védőnőhöz. Nem tudom hogy fogok kibírni egy hónapot!

Probléma mentes szép terhességet kívánok neked is!

2011. okt. 19. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!